Мітинг за Сенцова жорстко розігнали пси Путіна
Політика 26 Серпня 2018 12:20Марина Сейлор

Мітинг за Сенцова жорстко розігнали пси Путіна

Російський політик Леонід Гозман і правозахисник Сергій Куль-Делоне затримано на Червоній площі у Москві, коли намагалися розгорнути плакат на пам'ять про "Демонстрації сімох" 1968 року.

"Обох затриманих відвезли в ОВД "Китай-місто", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що пізніше поліцейські забрали онуку учасниці "Демонстрації сімох" Наталії Горбаневської Ганну Красовицкую, яка стояла з плакатом на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який голодує у російській колонії.

Поліцейські відібрали плакати.

Сергій Куль-Делоне - двоюрідний брат Вадима Делоне, який брав участь в акції, яка відбулася 50 років тому на знак протесту проти придушення Празької весни. На заході також був присутній учасник "Демонстрації сімох" Павло Литвинов і ще кілька десятків людей.

Повідомляється, що на Червоній площі в ці дні проходить щорічний військово-музичний фестиваль "Спаська вежа".

За останні десять років у Росії кілька разів затримували учасників акцій в пам'ять про "Демонстрації сімох". 24 серпня 2008 року міліція розганяла на Червоній площі акцію "День народження свободи". 25 серпня 2013 року поліцейські затримали 10 з 12 демонстрантів. В серпні 2016 року четверо учасників акції "За нашу і вашу свободу" відвезли у відділення поліції, а пізніше оштрафували.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ