Моніка Левінські у деталях розповіла, як спокушала Клінтона стрінгами
Політика 16 Листопада 2018 12:32Марина Сейлор

Моніка Левінські у деталях розповіла, як спокушала Клінтона стрінгами

Скандально відома спокусниця американського президента Білла Клінтона - Моніка Левінські в черговому відвертому інтерв'ю розповіла, як спеціально показала свої стрінги, щоб привернути увагу Білла Клінтона.

У новому документальному фільмі жінка ділиться раніше невідомими подробицями про її першу інтимну зустріч з американським президентом.

Моніка вважає, що вперше звернула на себе увагу Клінтона під час засідання уряду, коли вона немовби ненароком показала білизну президенту. Це трапилося 14 листопада 1995 року, в середині засідання, коли Левінські викликали, щоб допомогти з телефонами.

У цей день була організована вечірка для одного зі співробітників Клінтона, і Левінські була одягнена не по діловому, продемонструвавши нижню білизну президенту. Потім, після засідання, каже жінка, коли вона йшла повз кабінет Клінтона той посміхнувся їй і жестом запросив увійти в кімнату.

Незабаром вона зізналася Клінтону, що її тягне до нього як до чоловіка і вони поцілувалися в темній кімнаті. Левінські зізналася, що тоді їй, 22-річній дівчині, дуже лестила увага самого президента країни.

Після першого поцілунку Левінські повернувся до свого робочого місця, але Клінтон попросив її повернутися в кабінет пізніше, щоб вони могли довше побути наодинці. Це було початком відносин, які відбувалися один раз на тиждень протягом майже двох років. Левінські зізнається, що їй дуже соромно за свої вчинки, зокрема - перед Хілларі Клінтон.

 

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/184683-monika-levinski-v-detaljakh-rasskazala-kak-soblazn.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ