Політика 11 Квітня 2019 10:34Марина Сейлор

Мова, церква та національна політика – під шаленою загрозою

Мова, церква та національна політика – під шаленою загрозою при президенті Зеленському.

Знайомтесь. Олександр Харебін – координатор мовної та інформаційної політики команди Зеленського.

У 2012-2013 роках – операційний директор та член наглядової ради медіахолдинку Курченка. Людина, яка послідовно та пубілічно виступає проти політики дерусифікації, деколонізації та українізації. Людина, яка в свій час активно засуджувала Томос про автокефалію.

Ось лише кілька цитат:
«Украина, на мой взгляд, совершает огромнейшую ошибку, отказываясь от прошлого наследия – Советского Союза, вот того, что является базовой ценностью для Украины» (мовою оригіналу).

«Коли росіяни хочуть розколоти українське суспільство, вони говорять про мову і віру. Те саме робить українська влада. Вона ділить по мові і вірі. Вона створює аналог РФ в мініатюрі. Вони хочуть зробити державну церкву, державну мову».

«Ми відтворюємо державу 18-20 сторіччя. А держава 21 століття – це не про мову, віру, церкву, а про науку, освіту, технології, штучний інтелект».

Тепер не кажіть що не попереджали. Не кажіть що мовна, національна та інформаційна політика не постраждають.
Ілюзій не було, проте коли такі люди, з таким «послужним списком» дориваються влади – стає страшно за країну. За кожного з нас. За майбутнє.
Дорогі виборці «зе», знаю що навіть серед вас є патріоти.
Невже ви не розумієте, що копаєте країні могилу? Що такі люди покладуть нашу країну на шальки терезів разом з Путінам та агресором.

Андрій Смолій


Все виды наружной рекламы можно приобрести, ознакомившись с предложением на сайте http://gudvil.com.ua. Профессиональный подход, чесные отношения, высокий уровень сервиса.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Митя :

    Хороша новина, сайт древних замків для твого дому https://club-zamkov.com/