Прес-релізи 7 Червня 2021 14:37Марина Сейлор

MSC круїзи. В чому популярність.

Круїзи на лайнері від італійського холдингу MSC круїзи мають високий попит серед українців.

Круїзний холдинг MSC Cruises має величезний досвід в сфері організації круїзних подорожей. 

Європейський рівень обслуговування, італійський колорит, смачна кухня, вишуканий дизайн приміщень - все це приваблює туристів з усього світу.  Ще одна причина особливості круїзів MSC - величезний вибір маршрутів робить круїзів по всьому світу. Ось лише частина маршрутів від MSC Cruises, на сайті туроператора cruise-life.pro ви знайдете понад 18000 круїзів по всьому світу:

  • Південна Америка і Антарктида
  • маршрути по Європі та Середземному морі
  • Круїзи по Південній Європі
  • Круїзи по Карибам
  • Круїзи навколо світу, та багато інших 

Сервіс на лайнерах MSC Круїзи. 

Сьогодні компанія динамічно розвивається, що пояснюється величезним досвідом співробітників, відмінними морехідні якості лайнерів, а також поєднанням традицій та інновацій. Круїз? це відмінний відпочинок, можливість розслабитися і набратися сил, це екзотичне подорож з європейським комфортом. Важливою перевагою MSC Cruises є і те, що розкіш круїзів поєднується з більш ніж доступною вартістю. Не потрібно думати, що круїз? це відпочинок для мільйонерів. Таке проведення часу доступно кожному, достатньо лише вибрати той напрямок, до якого лежить душа.

Подорожі з MSC Cruises виявляються куди більш вигідними, ніж звичайні тури по Європі або іншим країнам світу. В рамках одного круїзу можна відвідати до десятка країн? берегові екскурсії дозволять побачити все найкраще і цікаве, деякі пропозиції передбачають також і кілька днів повноцінного пляжного відпочинку.

Будь-яка подорож з MSC Cruises? це круїз, продуманий до дрібниць. Відпочинок клієнтів організований на найвищому рівні. Компанія робить все для того, щоб подорож для кожного туриста стало яскравим і незабутнім пригодою, теплі спогади про який залишається на все життя.  

Нові лайнери MSC 

За останні декілька років компанія MSC значно збільшила свій флот новими кораблями - MSC Meraviglia, MSC Seaside, MSC Seaview. MSC також дивує туристів новими маршрутами і турами  - Куба, Албанія, приватним  островом  на Багамських островах. 

Круїзна компанія MSC - одна з найпопулярніших серед українських туристів. Переваги круїзів MSC - це "демократичні" ціни при високому рівні  італійському сервісу  і затишній атмосфері на борту. 

Сімейні цінності - це пріоритет MSC Cruises тому круїзи ідеально підходять для подорожі з дітьми. Дитяче меню, розваги, вікові клуби для дітей різного віку, комфортне розміщення в каютах, та спеціальні ціни для туристів з дітьми. Все це передбачено на лайнерах MSC круїзи.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ