Ми глибоко розчаровані: в Японії підбили підсумки візиту Путіна
В мережі 18 Грудня 2016 12:30Марина Сейлор

Ми глибоко розчаровані: в Японії підбили підсумки візиту Путіна

Здається, візит президента Російської Федерації Володимира Путіна до Токіо не надто сильно порадував японців, – про це інформує блогер Сергій Марченко в Фейсбук.

Так, за словами блогера, очільник правлячої в Японії Ліберально-демократичної партії Тосіхіро Нікаі, підсумовуючи результати візиту російського президента, наголосив, що «переважна більшість японців розчарована цими переговорами». На думку політика, «цей інцидент варто надовго запам’ятати».

Блогер зауважує, що цей випадок дійсно потрібно закарбувати собі на носі і не повторювати більше таких помилок. Насправді, японці чекали на вирішення дуже болючого для них питання, вони вірили, що Путін приїде і поверне їм Курильську гряду. Тим не менш, російський президент приїхав, принизив очільника японського уряду двогодинним очікуванням в аеропорту і зник, не залишивши по собі нічого, крім пустопорожньої балаканини. У Токіо думали, що кращого моменту не буде: санкції добряче «нагнули» російську економіку, китайські «друзі» грошей Кремлю не дають, а ціна на нафту рости до сотні доларів не збирається. Саме тому японці ризикнули і, всупереч протестам з Вашингтону, запросили російського президента. Проте, Путін не був би Путіним, якби не плюнув у простягнуту йому руку, – наголошує блогер.

Источник: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/8Dxy9Xxhz84/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ