На часі інші питання: стало відомо про ставлення мешканців окупованого Донецьку щодо розведення сил
Війна 11 Листопада 2019 10:10Марина Сейлор

На часі інші питання: стало відомо про ставлення мешканців окупованого Донецьку щодо розведення сил

Інтернет-видання «Апостроф» повідомляє, що жителі нині підконтрольного путінським бойовикам Донецька не дуже переймаються перспективою розведення сил на території Луганської області, адже на часі у них вирішення абсолютно інших питань. Так, у Донецьку працівники бюджетної сфери поскаржилися на те, що ось вже другий місяць вони не бачили зарплати, лише деякі з них отримали частково зароблене.

Серед інших нагальних проблеми міста – складнощі з доступом до інтернету, закриття торгових точок у зв’язку з відсутністю торгівлі, а більша частина більшість терміналів не працює. Аж ніяк не краще йдуть справи і з громадським транспортом - його на вулицях день за днем все менше.

«От не розведення сил нам, чесне слово. Я поняття не маю, що там за розведення і що після цього буде. У новинах весь час про нього говорять, але все одно незрозуміло. Кажуть, що не будуть стріляти. але я вчора сам чув, як з центру міста чимось важким стріляли в бік Авдіївки або Ясинуватої. Якщо це такі ознаки перемир'я - ну що ж. Мені відомо, що проблем у нас хоч греблю гати - до лікаря не записатися, оскільки немає лікарів - і розведення мене це мало хвилює. Якщо не будуть стріляти – добре», - каже мешканець Донецька, пенсіонер Євген Маркін.

Джерело: https://replyua.net/news/regiony-ukraine/donetzk/177394-na-chas-nsh-pitannya-stalo-vdomo-pro-stavlennya-meshkancv-okupovanogo-donecku-schodo-rozvedennya-sil.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ