Україна 3 Червня 2019 19:09Марина Сейлор

На Хмельниччині запрацював перший енергоефективний ЦНАП

У Полонській об’єднаній тергромаді на Хмельниччині відкрили Центр надання адміністративних послуг, який був побудований з використанням енергоефективних технологій, повідомляють у прес-службі Програми “U-LEAD з Європою”.

Його звели всього за чотири місяці.

Перший енергоефективний ЦНАП
Полонський ЦНАП збудований з SIP-панелей з додатковим утепленням стелі та підлоги. У центрі працює електричний котел невеликої потужності, який оптимально підходить до параметрів будівлі, та встановлена автоматична вентиляція з елементами рекуперації. При будівництві центру використовувались натуральні еко-матеріали з антисептичним покриттям.

В ЦНАП облаштовано 12 робочих місць адміністраторів, які будуть надавати 150 видів адміністративних послуг для більш ніж 43 тисяч громадян. Орієнтовна вартість будівництва та облаштування ЦНАП – 3,8 млн грн, близько 10% від цієї суми профінансувала громада.

Підтримка партнерів
Центр створено за європейськими стандартами якісних адмінпослуг та енергоефективності. Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням та меблями громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/4299974.html
Схожі статті