На Київському вокзалі депутатську залу переробили на залу для військових. ФОТО
Україна 1 Жовтня 2019 17:58Марина Сейлор

На Київському вокзалі депутатську залу переробили на залу для військових. ФОТО

На Київському центральному залізничному вокзалі відкрили оновлений зал очікування для військовослужбовців, перероблений із депутатської зали.

Це зал переобладнаний із залу для прийому офіційних делегацій (депутатського залу): тут облаштовані дві кімнати для відпочинку, кімната для приготування та прийому їжі, буфет, душова, санітарні кімнати й камера для речей.

За словами голови правління акціонерного товариства «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, «у новому залі очікування створені комфортні умови для перебування учасників бойових дій», зал, розташований на першому поверсі будівлі центрального вокзалу, працює цілодобово.

«Суспільство у неоплатному боргу перед захисниками України, відкриття кімнати – внесок «Укрзалізниці» у допомогу оборонцям країни. Ми плануємо упродовж місяця переобладнати колишні депутатські кімнати на зали для відпочинку бійців на залізничних вокзалах Дніпра, Львова, Миколаєва», – сказав Кравцов.

Перший заступник міністра у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій Антон Колумбет нагадав, що перші кімнати (зали) для відпочинку військових були відкриті з ініціативи волонтерів на залізничних вокзалах Дніпра, Києва і Харкова.

Світлина від Оксани Машовець.

Світлина від Оксани Машовець.

Світлина від Оксани Машовець.

Світлина від Оксани Машовець.

Світлина від Оксани Машовець.

«Не знаю, чого б ще ми бажали для наших воїнів. Тут є м’які дивани і крісла, два телевізора, бар для напоїв (безалкогольних, звичайно), кімната, де можна перекусити, попрати і попрасувати речі, холодильник, душова, камера схову, а також в окремій кімнаті — бібліотека», — написала на своїй сторінці у Facebook Оксана Машовець.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/na-kiivskomu-vokzali-deputatsku-zalu-pererobili-na-zalu-dlya-vijskovih-foto
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ