Війна 21 Вересня 2020 13:09Марина Сейлор

На навчаннях у Німеччині український підрозділ вступив у бій з «противником».

На навчаннях Combined Resolve XIV українська зведена рота зайняла позиції на пануючій висоті в гористо-лісистій місцевості, неподалік населеного пункту Равенсдорф. Ще на підході нашого підрозділу до селища, противник здійснив чотири авіаційних нальоти по можливому району зосередження військ, повідомили у Міноборони України.

«Підрозділом протиповітряної оборони була виставлена вогнева позиція. В ході першого авіанальоту противника гелікоптер «Apache» був виявлений та уражений, під час другого та третього – обстріляний. Після цього закінчився бойовий комплект і установка виїхала на пункт боєпостачання. Поповнились, але під час висування на вогневу позицію, авіація прилетіла вчетверте і противник знищив зенітну установку», — розповів командир ЗУ лейтенант Євгеній Лисенко.

Далі піхотинці ЗС України взяли під охорону важливе перехрестя доріг та виставили там блокпост. Також, за під’їздами та підходами до Равенсдорфу було організовано спостереження. Наші військовослужбовці виявили, що вночі в місто зайшла піхота противника, а під ранок ворог перекинув туди ще три бойові машини піхоти та танк.

Американська механізована рота висунулася до околиць населеного пункту, де зав’язався бій. Українці підтримали союзників вогнем з протитанкових ракетних комплексів та знищили одну ворожу БМП, HMMWV та до десяти одиниць живої сили. «OPFOR»для виявлення вогневих точок нашого підрозділу двічі відправляли диверсійно-розвідувальні групи, проте піхотинці ЗС України вчасно виявили та припинили таку активність опонентів.

Противник після цього не заспокоївся і всю ніч активно застосовував артилерію, обстрілюючи ймовірний район перебування сил «BLUFOR» кожні дві години. Наш підрозділ зазнав певних втрат – було підбито два БМП та семеро військовослужбовців на добу вийшли з гри. «Пораненим» оперативно надали медичну допомогу і вони уже повернулися в стрій.

Наразі наша зведена рота продовжує контролювати один із трьох головних під’їздів до селища на випадок відходу «OPFOR» з населеного пункту чи переходу у контрнаступ.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/na-navchannyah-u-nimechchini-ukrainskij-pidrozdil-vstupiv-u-bij-z-protivnikom-foto

Схожі статті