Війна 14 Березня 2021 9:59Марина Сейлор

На Одещині урочисто зустріли морпіхів, які повернулися з району ООС. ФОТО

На Одещині відбулись урочисті заходи з нагоди повернення до пункту постійної дислокації одного з підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України після виконання завдань у районі проведення ООС, повідомляє «Арміяinforn».

Керівник національного флоту привітав морських піхотинців з довгоочікуваним поверненням додому, подякував за віддану службу та сумлінне виконання завдань у справі захисту Батьківщини в районі проведення операції Об’єднаних сил. Він наголосив, що військовослужбовці з честю та гідністю виконали свій обов’язок із захисту державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

— За роки війни ми фактично відродили та створили сучасну українську морську піхоту. Командування морської піхоти набуло спроможностей виконувати завдання як у складі Військово-Морських Сил, так і на окремому напрямку, та продовжує гідно виконувати завдання на сході нашої держави. Сформовані батальйони бригади поетапно отримують нову бойову техніку. Морська піхота стала тим кулаком, який готовий у будь-який час надати відсіч ворогу, — зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Також він повідомив, що наприкінці минулого року було проведено випробування нового зразка озброєння для морської піхоти — бронетранспортера БТР-4Е, який уперше вийшов на плаву з десантних кораблів. Нинішнього року один із підрозділів отримає цей зразок техніки.

— Це початок укомплектування єдиним зразком техніки для підрозділів морської піхоти, адже ця техніка повинна виконувати специфічні завдання. Також цього року ВМС отримають ударний безпілотний комплекс Bayraktar ТВ2, який буде виконувати завдання не тільки в морі, а й на суходолі для підтримки дій морської піхоти. Удосконалюється інфраструктура військових містечок, здійснюються заходи щодо вирішення соціально-побутових питань, — наголосив контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — Ми з вами разом пишемо нову історію українських ВМС, нову історію морської піхоти України. Пам’ятайте, сила і міць України в її захисниках, а «Вірні завжди» — яскравий взірець того, що ми на правильному шляху.

Ритуалом покладання квітів та хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про загиблих героїв, які віддали своє життя з початком російської агресії та військових дій на Сході нашої країни.

— На превеликий жаль,  за цю ротацію підрозділ втратив чотирьох побратимів. Сьогодні ми разом вшановуємо пам’ять про наших героїв та низько вклоняємося сім’ям захисників, які назавжди втратили рідних людей і наших друзів. Як кажуть, людина жива доти, доки про неї пам’ятають, — додав очільник національних ВМС.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/na-odeshhini-urochisto-zustrili-morpihiv-yaki-povernulisya-z-rajonu-oos-foto

Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031