Війна 23 Березня 2020 21:50Марина Сейлор

На окупованому Донбасі розпочався мор від коронавірусу: подробиці

У суботу, 21 березня, в тимчасово окупованій Горлівці Донецької області помер чоловік на ім’я Олександр Мірошнік, віком приблизно 60 років, який мешкав у житловому масиві «Комсомолець» по вул 60 років СРСР. Людина загинула у кареті швидкої допомоги, копи її возили з однієї лікарні до іншої, оскільки чоловіка ніде не приймали. Про це у Фейсбуці повідомив колишній підприємець з Горлівки, керівник військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве на лінії зіткнення Володимир Весьолкін.

«Все почалося з сухого кашлю та підвищеної температури тіла, що перейшло у запалення легенів. Станом на сьогодні, такі ж самі симптоми у його сина», — наголосив він.

«І поки різні ідіоти, я за Приходька, Пушиліна та інших ставлеників Кремля на окупованих територіях, продовжують брехати людям, що «коронавіруса у нас нєт!!!», люди помирають з ознаками небезпечного вірусу», — зазначив чоловік, додавши, що диктаторські та авторитарні країни ніколи не переймалися цінністю життя своїх громадян, адже для них це лише «біологічний матеріал».

У коментарях зазначили, що в окупованому Донецьку усе працює, начебто нічого не відбувається, а мешканці міста взагалі не вдягають масок.

Нагадаємо, як вже повідомляла група ІС, в ніч з 18-е на 19-е березня в лікарню на проспекті Ілліча в окупованому РФ Донецьку привезли жінку 1986 року, яка прожила у медичному закладі лише добу.

Джерело: https://sprotyv.info/news/na-okupovanomu-donbasi-rozpochavsya-mor-vid-koronavirusu-podrobici

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ