Суспільство 2 Листопада 2014 20:32Марина Сейлор

На псевдо-выборах “ДНР” и “ЛНР” голосовали за прошлое, а не будущее

Все таки на сегодняшних в выборах террористов, прошедших на подконтрольных боевикам территориях не голосовала молодежь, выбирает будущее, а голосовали пенсионеры, стремящиеся вернуть прошлое, а в частости молодость.

Выборы превратились в день ностальгии за советским союзом, ведь те же очереди и такие маленькие цены на продукты, всего одна гривна за килограмм. К сожалению эти люди уже никогда не будут жить в будущем, а навсегда останутся в прошлом.

Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
  1. kozel :

    Шайка злодіїв і вбивць захоплює село. Збирають місцеву алкашню, гопніків з шльондрами, Виставляють відро пойла й оголошуть їх міністрами, князями, граф’ями. Квічають один одного колорадськими стрічками й нагороджують медалями, орденами й генеральськими званнями, Називають село своєю власністю і републікою під девізом «Ета наша карова имыийо доим». «Путин своих не бросает», «Фашизьм не прайдеть». Зганяють мешканців на «вибори». Шобло урок оголошує свого главаря переможцем, героєм, братом Рамзана Кадирова, генеральним і секретарем ХУ-ЕНР. Сусідні села крутять пальцем біля скроні. Ніхто в світі їх знать не знає і занати не хоче, а Пуйло Хутін радісно аплодує й визнає їх легітимними.
    А тепер увага! Запитання! – Куди дивиться головний санітарний вач Московського улусу та хто відповідальний за медогляд у Кремлі?