На удачу чи безгрошів’я? Як номер квартири впливає на ваше життя
Політика 13 Листопада 2018 10:10Марина Сейлор

На удачу чи безгрошів’я? Як номер квартири впливає на ваше життя

Згідно з китайським вченням фен-шуй, весь оточуючий нас простір наповнений енергетичними потоками. За допомогою древніх знань можна зрозуміти, як номери квартир впливають на життя людей, обіцяють вони радість чи є причиною виникнення неприємностей.

Кожне житло починається з порога і дверей, тому цифри на них можуть відповісти на безліч питань. За допомогою простого розрахунку можна дізнатися, які таємниці приховує номер вашої квартири. Якщо номер вашої квартири складається з двох і більше цифр, потрібно скласти їх: 172=1+7+2=10=1. Подивіться значення, щоб зрозуміти, як цифра впливає на ваше життя. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують враховувати отримані знання при виборі місця проживання, щоб виключити проблеми та неприємності для себе і своєї сім'ї.

Одиниця
Згідно з ученням фен-шуй, на вас впливає енергія Сонця. У квартирі, зазначеній цією цифрою, легко живеться творчим особистостям, які можуть висловити своє внутрішнє «я» через мистецтво. Вибирати таку квартиру варто музикантам, художникам, акторам, поетам. Одиниця допомагає шукати позитив у всьому, не зациклюватися на неприємностях і знаходити вихід зі складних ситуацій. Всередині квартири варто роз'ятрити яскраві жовті світильники або повісити фігурку сонця, щоб посилити його вплив на вас і ваше життя.

Двійка

Вплив на мешканців такої квартири має Місяць. Нічне світило будить інтуїцію, допомагає побачити приховане від очей і глибше зрозуміти справжню природу речей. У квартирах, яким протегує Двійка, комфортно почувають себе люди, що займаються вихованням дітей, вчителі та наставники, а також ті, чия професія пов'язана з продуктами харчування. У квартирах важливо приділяти увагу дзеркалам, очищати їх від пилу і не вимовляти поганих слів, дивлячись на своє відображення. Непогано оформити інтер'єр в молочно-білій гамі, придбати невеликий фонтанчик, повісити фігурку або фото нічного світила. Вода допомагає знайти внутрішню гармонію, тому що тим, хто живуть в таких квартирах потрібно частіше контактувати з природною стихією.

Трійка
Квартири з нумерологічною Трійкою знаходяться під впливом Марса. Енергетика планети спонукає до активних дій, швидких рішень і відваги. Житло буде місцем сили для людей, чия професія пов'язана з благородним ризиком: рятувальники, медики, пожежники. В таких квартирах небезпечно сидіти без діла. Згідно з фен-шуй, людям важливо періодично переставляти меблі робити ремонт, знайти собі активне хобі. У разі якщо мешканці будуть сидіти склавши руки, невитрачених енергія може трансформуватися в злобу і агресію. Тим, хто живе за дверима з порядковим числом 3, протипоказано сваритися і лихословити в стінах свого житла.

Четвірка
Вплив Меркурія допомагає тим, хто пов'язаний зі сферою комунікацій. У такій квартирі прекрасно себе почувають товариські люди, ті, чиє життя пов'язане з журналістикою, фінансами, диспетчерською службою, логістикою. Позитивний вплив планети поширюється на тих, хто уникає брехні, а тим, хто звик прикрашати або обманювати в корисливих цілях, негативна енергія повертається сповна. У квартирі під керуванням Четвірки незатишно замкнутим людям, які звикли до самотності. Сімейним парам з маленькими дітьми, навпаки, буде легко знайти спільну мову з підростаючим поколінням. При створенні інтер'єру в таких квартирах або будинках важливо враховувати сірий, блакитний, синій, жовтий кольори.

П'ятірка
Енергетика Юпітера привносить в такі квартири тягу до знань. Житло буквально призначене тим, хто займається наукою, політикою, просуває ідеї, які будуть служити на благо людства. Комфортно будуть відчувати себе і тим, хто прагне до подорожей, не звик довго перебувати в одному місці. В таких квартирах добре влаштовувати бібліотеки, використовувати натуральні будівельні матеріали при створенні інтер'єру, а також прикрашати оселю предметами, що мають відношення до науки: глобус, карта, мікроскоп або телескоп.

Шістка

У квартирах під впливом Шістки і планети Венери варто жити закоханим один в одного і життя людям. Квартира з радістю прийме тих, чия професія пов'язана з турботою: ветеринарів, волонтерів, доглядальниць, вихователів і працівників соціальних служб. Досягти успіху в професії їм допоможуть поєднання вохристих і коричневих кольорів, а також затишні м'які дивани, пуфики, килими з довгим ворсом. Такі квартири неохоче приймають надмірно активних і надмірно амбітних людей, які швидко втрачають запал і починають сумувати.

Сімка
Квартири-Сімки знаходяться під впливом Сатурна. Життя в них не здається простим, адже на частку людей випадає безліч випробувань на міцність. Вибирати квартиру з таким номером найкраще тим, хто пристрасно бажає оволодіти професією, готовий до подолання перешкод на шляху і звик досягати поставленої мети. Житло з нумерологічною сімкою добре приймає тих, хто вибрав шлях духовного зростання, займається йогою або є прихильником іншої релігії. У колірній гамі приміщення важливо мати спокійні відтінки, переважно сині.

Вісімка
Тим, хто проживає в квартирі під впливом Урана, можна готуватися до всякого роду несподіванок. Енергетика планети допомагає здійснити добрі наміри, досягти успіху в винахідництві. У стінах квартири прекрасно себе почувають астрологи, цілителі, провидці. Нерідко жителям сняться пророчі і віщі сни. Для посилення здібностей варто звернути увагу на дзеркальні і скляні поверхні. Вони повинні сяяти, інакше внутрішні сили людей можуть піти на спад. Незатишно буде прагматичним людям, які звикли до раціонального і логічного мислення.

Дев'ятка

Вплив Нептуна робить енергетику такої квартири важкою. У ній буде затишно людям, що за службовим обов'язком працюють вахтовим методом або проводять в стінах житла малу кількість часу, наприклад нафтовикам, морякам, музикантам або священнослужителям. Решту можуть чекати всілякі неприємності: проблеми з опаленням і водопостачанням, тяга до шкідливих і тих, що руйнують особистість звичок. Упорядкувати енергетику такої квартири можна знаком нескінченності, а також постаратися не тримати вдома отруйних і небезпечних речовин.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/184235-na-udachu-ili-bezdenezhe-kak-nomer-kvartiry-vlija.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ