Вата 13 Грудня 2017 15:46Кузьмич Ірина

Найгірші новорічні подарунки

Скоро Новий Рік, настав час обирати подарунки. Якщо ти вагаєшся у виборі подарунків близьким, наші поради тобі допоможуть. Ви дізнаєтесь, чого взагалі не варто дарувати кому-небудь і коли-небудь! Це список безглуздих подарунків на Новий Рік!

1. Чашка з портретом

Такий подарунок був популярний на початку 2000-х. Та зараз би він виглядав просто безглуздо. Деякі люди цього не розуміють і продовжують робити такі подарунки. При чому, такий сувенір не дуже й дешевий. За такі гроші можна вигадати щось цікавіше. Навіть чашка з новорічними написами – це вже краще, ніж з фотографією.

2. Ваги /абонемент у спортзал

Такі речі дарують лише, якщо людина сама попросила про такий подарунок, в іншому випадку – це найгірший презент, який тільки можна уявити. Тоді це вже не подарунок,а прямий натяк! Такого краще не робити!

3. Поповнення рахунку на мобільний телефон

Кому взагалі в голову могло прийти, що поповнення рахунку на мобільний телефон – це хороший і корисний подарунок?! Це, скоріше, не подарунок, а відмінний спосіб сказати людині: «Мені на тебе начхати.». Краще взагалі не нічого дарувати.

4.Сертифікат у продуктовий магазин

Цей подарунок може порадувати хіба студента, що живе в гуртожитку, і  давно не отримував передачок від батьків. У будь-яких інших випадках – це досить дивний подарунок на Новий Рік.

5. Розіграш

Пам'ятаєш цей ланцюжок: сковорідка – коробка з-під айфона – шкарпетки? Звичайно, ти можеш так само розіграти близьку тобі людини, але тільки за умови, що в кінці ланцюжка виявиться щось хороше і дійсно важливе! Наприклад: в сковорідці буде лежати коробка з-під айфона, в коробці – шкарпетки, а у шкарпетках – квиток у театр або айфон. або ще щось круте (але тільки не чашка з портретом)!

 

Обирай подарунки з душею!

Схожі статті