Наказ для Нацполіції: «Мітингуючих у Києві розігнати силою», або «Хто Янукович №2?»

Переглядів: 1560
Наказ для Нацполіції: «Мітингуючих у Києві розігнати силою», або «Хто Янукович №2?» Україна

У столиці продовжують мітингувати вкладники збанкрутілих банків. Представники Нацполіції оголосили, що розганятимуть людей силою, якщо ті не повернуться по домівках. За даними НПУ, це — наказ «зверху».
Новину передає ONPRESS.INFO.Наразі відомо, що поліція Києва таки візьметься за зброю, якщо протести не вщухнуть. Паралельно, спікер столичної НПУ Оксана Блищик підкреслила, що поки правоохоронці ведуть з людьми профілактичні бесіди.

«Ми проводимо профілактичну роботу з людьми. Принесли шини та піротехніку, — ми їх забрали, аби не допустити конфлікту. Зараз ми намагаємося домовитися, аби розблокувати рух», — сказала Блищик.

Також зі слів спікерки стало відомо, що нині на Майдані більше 300 активістів. За ними спостерігають близько 200 представників Нацполіції.

«Якщо ситуація ускладниться, будуть додаткові сили», — заявила поліцейська, додавши, що на Хрещатик уже прибула Нацгвардія.

Нагадаємо, у Києві на протест вийшли обмануті вкладники збанкрутілих банків. Вони перекрили рух на Хрещатику та вимагають у влади відставку голови НБУ Валерії Гонтарєвої. Не повернули кошти для українців збанкрутілі банки «Михайлівський», «Дельта», «Фінанси та кредит».

Власник банку «Михайлівський» — Віктор Поліщук. Він — власник торговельних мереж електроніки «Технополіс» і «Ельдорадо», торговельного та бізнесового центру
«Gulliver» у Києві. А ще відомо, що Поліщук — родич прем»єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медвєдєва.

Власник банку «Дельта» — Микола Лагун. Частину акцій фінансовї установи має американська приватна компанія «Cargill».

Власник банку «Фінанси та кредит» — Костянтин Жеваго та Володимир Хливнюк. Жеваго народився у Росії. Народний депутат України, прихильник БЮТ. Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of