Україна 14 Липня 2017 10:31Mikel

Наскільки в Україні стало менше переселенців: статистика

За рік кількість переселенців в Україні з Криму та Донбасу скоротилася приблизно на 200 тисяч осіб.

Як свідчать дані Міністерства соціальної політики, у травні 2016-го року був пік переселення з тимчасово окупованих територій. Тоді кількість внутрішньо переміщених осіб становила 1 млн 781 тис. Станом на кінець червня в Україні вже було зареєстровано на 200 тис. менше переселенців – 1 млн 585 тис.

Кількість переселенців в Україні
За рік кількість переселенців в Україні скоротилася на 200 тисяч осіб

Найбільш "популярним" місцем для реєстрації переселенців з Донбасу є підконтрольні Україні частина Донецької і Луганської областей. Після них, найбільше внутрішньо переміщених осіб прийняла Харківська область. Крім того, значну кількість переселенців як з Донбасу, так і з Криму прийняли Київ та Київська область.

Серед регіонів, які прийняли найбільшу кількість переселенців, є також Запорізька і Дніпропетровська області. У Західній Україні найбільше внутрішньо переміщених осіб приймає Львівська область, на півдні – Одеська.

Якщо ж брати до уваги не лише переселенців з Криму та Донбасу, а міграційний рух в Україні в загальному, то найбільший приріст населення спостерігається у Київській та Харківській області.

Міграційний рух населення в Україні 2017
Найбільше прибулих – у Київській та Харківській областях

За даними Держстату, За січень-квітень 2017 року приріст у Київській області становив 8226 осіб, у Харківській – 5059. Серед областей з позитивним приростом (від 500 до 1 тис. осіб) – Одеська, Львівська, Івано-Франківська та Черкаська області. У Закарпатській та Кіровоградській областях немає суттєвої переваги приросту над скороченням. А от у всіх решта областях України більше людей виїжджають, ніж прибувають.

Джерело: http://24tv.ua/naskilki_v_ukrayini_stalo_menshe_pereselentsiv_statistika_n841528
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ