Прес-релізи 16 Листопада 2020 17:00Марина Сейлор

Наскільки важлива оренда офісу в століття технологій?

Оренда офісу в Києві – важливий крок кожного бізнесу на шляху до успіху та популярності. Хтось звідси починав, хтось організовував тут «штаб-квартиру», а хтось амбіційний тільки-но переїхав, вирішивши впевнено йти до своєї мети. Всіх цих підприємців об’єднує одне – головний біль від пошуку приміщення, співпраця з посередниками, марні пошуки офісу-мрії, які тривають місяцями. Отож, навіщо взагалі потрібна оренда офісу, що таке юридична адреса, наскільки реально зняти приміщення без посередників, ви прочитаєте далі. 

Робота з дому активно розвивається і для того, щоб заробляти гроші, вже не обов’язково навіть виходити на вулицю. Цим аргументом часто користаються ті, хто мріє вести свою справу легально. Однак, сучасне законодавство поки не передбачає такої можливості. Тому для того, щоб вас внесли в Єдиний реєстр юридичних осіб як підприємців, необхідно отримати юридичну адресу. Це може бути будь-яке комерційне приміщення. Деякі люди беруть в оренду крихітні кімнатки, які просто стоять без діла. Інші намагаються купити вигадану адресу і зареєструватися на неї. Обидва варіанти неефективні, а другий ще й небезпечний. Не варто намагатися вести справи нечесно з самого початку – потурбуйтесь про свою репутацію як підприємця уже на початках. Рекомендуємо хоча б мінімально використовувати приміщення, яке ви орендували. Воно може слугувати складом або невеликим куточком для усамітнення та пошуку нових ідей. 

Як вибрати офіс? 

При виборі офісного приміщення звертайте увагу на такі фактори, як: 

  • Площа 

Очевидно, що для великої команди з обладнанням потрібно більше місця, ніж для однієї особи з ноутбуком. 

  • Транспортна розв’язка 

Важливо, щоб вам, вашим діловим партнерам і клієнтам було зручно добиратися до місця призначення. 

  • Наявність додаткових кімнат 

Зокрема, зони для спортзалу чи кухні. Якщо це критично важливі фактори для вас – обов’язково говоріть про таке при пошуку. 

Де можна безпечно знайти приміщення для офісу? 

Підприємці, особливі ті, які не мають досвіду, дуже легко можуть потрапити під вплив шахраїв. Щоб уникнути таких ситуацій, рекомендуємо  шукати оголошення на надійній, зручній платформі  https://xoffice.pro/. Тут ви знайдете перевірену інформацію про офісні приміщення та їх власників. Використовуйте фільтри для того, щоб побачити лише ті результати, які будуть повністю відповідати вашим вимогам. Досить жити стереотипами! Оренда офісу це просто, і навіть приємно.

Схожі статті