Каталог М146 30 Грудня 2020 12:47Марина Сейлор

Нативна реклама в Instagram і Facebook

Природна (нативна) реклама (англ. Native advertising) - спосіб, яким рекламодавець привертає до себе увагу в контексті обраного рекламного майданчика і його користувацьких інтересів.

В цілому, нативна реклама нагадує звичний формат рекламних постів або оголошень, але містить мінімальну кількість маркетингових закликів, завдяки чому не викликає негативних емоцій аудиторії, а звичний вигляд такої публікації не дає можливості людині подумати, що це взагалі реклама товару або послуги. Нативна реклама на FB, Instagram дозволяє доносити маркетингову інформацію ефективним способом.

Якщо говорити про конкретні сегменти, то важко знайти різновиди товарів і послуг, для просування яких не підходить формат нативної інтеграції. Адже рекламують:

  • Товари та послуги, пов'язані з красою тіла і здоров'ям людини (масаж, стоматологія, спа - процедури, косметичні засоби, медичні послуги і т.д.).

  • Сайти, що пропонують свої послуги в певній сфері (ремонтні роботи, клінінгові послуги, ресторани, фітнес-клуби і т.д.).

  • Різного роду рітейлери (продукти, одяг, спорт. товари і т.д.).

  • Товари тривалого користування (побутова техніка, комп'ютери, периферійна техніка, меблі, контактні лінзи і т. Д.).

  • Товари, які здатні викликати сплеск позитивних емоцій (подарункова тематика).

  • І безліч інших сфер.

Використання нативної реклами в Інстаграм

За останні кілька років Instagram став однією з найбільш популярних майданчиків для розміщення нативної реклами. Щодня мільйони людей в Інстаграмі розповідають про те, де вони побували, що робили, яких успіхів досягли і т.д. Маркетологи ж миттєво вловили цей тренд та стали вплітати згадки брендів в публікації. Так і з'явився Influencer Marketing - маркетинг впливу.

Інстаграм - персоналізована соцмережа. Сюди приходять «підглядати» і саме з цієї причини люди підписуються на блогерів і краще реагують на публікації від першої особи. Тут прийнято стежити за повсякденним життям, ділитися своїм досвідом і переймати чужий.

В Stories - в форматі 15-секундних роликів про своє повсякденне життя, блогер може розповідати про придбані речі, робити розпакування, а в кінці ненав'язливо поділитися посиланням, промокодом, інформацією про акцію.

Незважаючи на позначку про рекламу, люди сприймають інформацію як частину своєї новинної стрічки. До того ж, тонкі націлювання дозволяють показувати рекламу товарів і послуг тільки тим людям, яких вона потенційно може зацікавити.

До того ж, якщо ви будете реагувати на певний тип реклами (коментувати, лайкати, зберігати), то така реклама буде показуватися частіше. Всі залишаються в плюсі: бренди не зливають бюджет даремно, а користувачі отримують корисну інформацію.

Нативна реклама в Фейсбук

Самореклама коучів, дизайнерів, ювелірів, копірайтерів та інших фахівців в «Фейсбуці» - звичайна справа. У звичайних постах вони розповідають про себе та свою роботу, розкривають професійні секрети. Тому користувачі зовсім не проти рекламних публікацій - їм потрібна ця інформація, щоб встигнути купити послугу/товар або курс. Реклама сама по собі є для підписників корисним контентом.

Рекламу в профілях FB умовно можна поділити на дві категорії:

  • на тематичних сторінках (мова йде про безособові профілі - наприклад, афіша Львова або весільний блог);

  • у блогерів.

Блогери не продають “прямим текстом”. Іноді складно сказати, контент є спонсорованим чи відгук - щира рекомендація. Цікаві історії з особистим підтекстом не викликають відторгнення і не ідентифікуються як проплачена реклама. У постів з персональними «фішками», гумором і корисною інформацією - максимум шансів на поширення серед потенційної аудиторії.

Оголошення складається з опису, зображень, URL для переходу на сайт або кнопки заклику до дії, а також включає інші метадані. Налаштовувати рекламу можна безпосередньо через рекламний кабінет Facebook. Створюючи таку рекламу, маркетологи враховують особливості майданчика, на якій вона буде розміщена. Отже, виходить врахувати не тільки цілі компанії, але також і смаки користувачів.

Нативна реклама - хороший спосіб побудувати довірливі відносини з вашими клієнтами. Спеціалісти https://bestmarketing.com.ua/ua/smm знають, як стати для ваших покупців не тільки продавцем, а й порадником. Довірте свій бренд нам!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ