Каталог М65 18 Жовтня 2017 15:04slovotkach

Навчання в Польщі та за кордоном

Все частіше для сучасного фахівця важливий не тільки диплом, але і знання, які можна отримати тільки за кордоном. На жаль, вітчизняні ВНЗ не дають достатніх навичок і умінь для подальшого успішного кар'єрного росту, тому все більш затребуваним стає навчання за кордоном. Одним з найкращих варіантів навчання за кордоном, є навчання в Польщі. І цьому є причини.

  1. Польща знаходиться територіально близько до України і переїзд в цю країну не буде проблемою. Також можна легко відвідати батьків на канікулах, або просто з'їздити додому на вихідних.
  2. Польща є членом Євросоюзу, якщо поступити на навчання в Польщу, ви отримаєте диплом європейського зразка, який високо цінується в будь-якій країні.
  3. Завдяки співпраці з європейськими вузами і різними програмами обміну студентами, є можливість також навчання за кордоном, у Франції, Англії, Чехії.
  4. Ціна на навчання в Польщі не вище ніж в Україні, а якість викладання в рази краще.
  5. Для багатьох студентів це також можливість побачити світ, познайомитися зі світовим співтовариством і вивчити іноземну мову.
  6. У багатьох університетах, акцент робиться не на суху теорію, а на практику, тому вчиться там цікаво, і потрібні для роботи навички напрацьовуються.
  7. Поляки дружелюбно ставляться до молоді з України та схожі з українцями культурно, тому студентам досить легко пристосуватися до нового життя за кордоном.

Якщо ви всерйоз задумалися вступати на навчання до Польщі, то компанія «MOJA EDUKACJA» із задоволенням допоможе вступити в ВНЗ, що вам сподобався. Для початку необхідно визначитися зі спеціальністю і університетом. При цьому потрібно враховувати розташування навчального закладу, форму навчання, науковий потенціал, умови проживання та навчання, міжнародні зв'язки і показники престижу. У цьому вам допоможуть співробітники «MOJA EDUKACJA». Також компанія проконсультує абітурієнта з приводу необхідних документів. Польські університети завжди раді приймати у себе розумних студентів, і для активних українців не важко вступити до будь-якого ВНЗ на вибір. Навчання за кордоном - це реально!

Навчання в Польщі: особливості вступу

Освіта за кордоном є оптимальним варіантом для цілеспрямованих молодих людей, які бажають досягти висот у кар'єрі. На відміну від місцевих університетів, закордонні навчальні заклади дають можливість отримати європейську освіту, яка буде цінуватися на території багатьох країн. Так, студент, що відучився в польському ВУЗі, може розглядати варіант переїзду в країни Америки і Європи. Освіта за кордоном для українців пропонує міжнародний проект «Моя едукація», який був розроблений спільно з 500 польськими навчальними закладами.

Університети Польщі пропонують закордонним абітурієнтам кілька варіантів навчання: стаціонарне, заочне та дистанційне. Денна форма навчання передбачає присутність студента на всіх лекціях і практичних заняттях на протязі всього періоду навчання. Заочне відділення ідеально для тих, хто хоче поєднувати навчання і роботу. Студенти заочного факультету повинні відвідувати заняття тільки в період сесій. Дистанційне навчання за кордоном пропонує далеко не кожен університет. В даному випадку все заняття проходять через систему Інтернет за допомогою спеціальних програм.

Магістратура в Польщі

Магістратура в Польщі доступна для всіх студентів, які отримали ступінь бакалавра. Це можуть бути учні, як місцевих, так і закордонних університетів. Тобто, якщо ви студент четвертого курсу українського ВНЗ, то стати магістром польського університету для вас не буде проблемою. Про всі нюанси, які має навчання на магістратурі в Польщі, вам розкажуть представники компанії Моя едукація.

Для вступу на магістратуру будуть потрібні такі документи, як диплом бакалавра, паспорта (вітчизняний та закордонний), свідоцтво про народження, медична довідка та кілька фотографій. Якщо ж ви вже є студентом польського університету, додаткових документів вам не буде потрібно.

Вартість магістратури в Польщі залежить від форми навчання, обраної спеціальності та університету. Наприклад, найбільш доступними є економічні та гуманітарні напрямки, більш дорогими - юридичні та медичні. Безкоштовна магістратура в Польщі можлива, адже практично кожен державний університет щорічно відкриває кілька десятків бюджетних місць, які можуть дістатися найбільш обдарованим студентам.

Також безкоштовне навчання за кордоном є для тих, хто володіє картою поляка, відмінно знає місцеву мову і має гарні оцінки в дипломі. Крім такого привілею тямущі студенти можуть претендувати на стабільну стипендію від польського університету.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ