Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)
Суспільство 10 Лютого 2021 9:10Марина Сейлор

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

Черговий скандал стався в ефірі телеканалу “НАШ”. Там колишній депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл посперечався з ведучою Сніжаною Єгоровою. Кадри перепалки були оприлюднені на каналі “НАШ” в YouTube, передають Патріоти України.

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був “переворотом”. Чорновіл відреагував різко. “Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (…) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропаганда без перерви”, – заявив екс-депутат.

Це вивело Єгорову з себе. “Яка російська пропаганда? Я народилася і все своє життя живу в Україні! Я громадянка України”, – кричала ведуча. При цьому вона звинувачувала Чорновола в тому, що це він нібито “підвищує голос”. Екс-депутат висловив думку, що Єгорова транслює “позицію коллаборанта”.

Тут до перепалки підключився ведучий програми Макс Назаров. “Колаборант – це стаття! Доведіть, будь ласка, ідіть, ідіть і доведіть!” – вимагав Назаров. Чорновіл у відповідь нагадав, що подібної статті в Кримінальному кодексі України немає, а ведучий вводить аудиторію в оману. Він також припустив, що Єгорову “сильно зачепили” його слова, раз вона не припиняє свої крики. “Коли Ви мене назвали колаборантом, то мене зачепило! Прощення попросіть у мене, а потім будете говорити!” – заявила ведуча. Просити вибачення Чорновіл не став. “Людина, яка підтримує окупанта, який топчеться по її землі, автоматично (читайте енциклопедію) є колаборантом. Може навіть цим пишатися”, – сказав екс-депутат.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/156843/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ