Суспільство 3 Грудня 2020 20:48Марина Сейлор

«Нeхай iдуть в дупу»: тeлeвeдучий, що вiдрiкся вiд Росiї, пoтужно вислoвився прo Укрaїну

«Нехай ідуть в д**у»: телеведучий, що відрікся від Росії, потужно висловився про Україну Журналіст і телеведучий Олексій Суханов, який переїхав із РФ до України в 2014 році, різко розкритикував нав’язування українцям російської мови.

В інтерв’ю “Апострофу” ексспівробітник РЕН ТВ, який нещодавно отримав українське громадянство, послав “у д**у” країну-сусіда, – пише obozrevatel.

“Нехай той сусід, який щось нав’язує Україні, йде в д**у. Тому що в Україні є своя історія, свої традиції, своя мова. А якщо сусідові щось не подобається, я йому можу порадити тільки одне – нехай зосередиться на своїх проблемах.

І нехай зрештою займеться вирішенням своїх проблем, а не суне свого носа в чужі справи”, – сказав він, відповідаючи на запитання про мову. Телеведучий додав, що в України є свій шлях, “європейський і цивілізований”. “І жодна країна не може існувати без історії, традиції і мови.

Це не країна, якщо в ній не пам’ятають про найголовніше – що складає основу будь-якої держави. Така моя позиція”, – вважає Суханов. Він також підтримав використання української мови на ТБ. “Держава робить правильно, коли є чинне законодавство, яке вимагає, зокрема, щоб ведучі на телебаченні спілкувалися виключно українською мовою.

Так чи інакше, але колись це повинно було бути втілене у життя. І крок за кроком українська входить у наше життя, у наш побут”, – зазначив він. “Але знаєте, ніщо ніколи не зміниться, якщо ми не почнемо змінюватися самі, якщо не почнемо розмовляти тою мовою, яка завжди була на цій землі.

Треба поважати традиції, історію і все те, що було тут до нас”, – додав телеведучий.

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/148107/

Схожі статті