Невидима робота на благо українському народу
Вата 5 Квітня 2019 18:55Денис Діденко

Невидима робота на благо українському народу

Щодня на перших шпальтах вітчизняних інформаційних агентств і видань висвітлюються резонансні матеріали щодо результатів діяльності Служби безпеки України: сотні затриманих бойовиків і диверсантів, виявлені державні зрадники та агенти впливу ворожих розвідок, викриті протиправні схеми з нанесення шкоди економічній безпеці держави, вилучена з незаконного обігу вогнепальна зброя і припинені контрабандні канали постачання до України наркотичних засобів, ліквідовані наслідки злочинних посягань на кіберпростір та нейтралізовані наслідки інформаційних операцій. А скільки ще невидимої для пересічного громадянина роботи здійснюється СБУ заради безпеки, миру та захисту українців від гібридної війни РФ.

Безумовно, кожен мешканець міста у тій чи іншій мірі усвідомлює вагомість внеску спецслужби у забезпечення миру і спокою в нашій державі, хоча й не до кінця розуміє специфіку діяльності даної “закритої” структури.

У будь якому разі слід пам’ятати, що ціною українського суверенітету і недоторканості, незалежності і мирного неба над головою, є, з-поміж іншого, й самовіддана і вірна присязі народу України служба десятків тисяч офіцерів СБУ.

Пишаймося своїми захисниками!

#СБУ #Спокій #Життя #мирне_місто #ваша_безпека #наша_турбота

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ