Невже знову впаде? ЗМІ говорять, що Росії таки не вдалося запустити військовий супутник

Переглядів: 279
Невже знову впаде? ЗМІ говорять, що Росії таки не вдалося запустити військовий супутник Світ

Один із двох військових супутників, які запустила Росія 5 грудня, за попередніми даними, не відокремився від розгінного блоку «Волга».Новину повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на РИА Новости.

Наразі обговорюється питання про зведення супутника з орбіти та про подальше  його затоплення з блоком виведення.

«Проблема з одним із двох космічних апаратів військового Російська ракета «Союз-2.1 У» з двома супутниками в інтересах міністерства оборони РФ, характеристики і призначення яких відомством не розголошуються, стартувала 5 грудня з російського космодрому Плесецьк в Архангельській області. Всі передстартові операції і старт ракети пройшли в штатному режимі.призначення. За попередніми даними, він не відокремився від нового розгінного блоку «Волга». Наразі обговорюється питання про зведення з орбіти і наступного затоплення зв’язки з розгінного блоку «Волга» і супутника в інтересах Міноборони РФ», — повідомило джерело видання.

Російська ракета «Союз-2.1 У» з двома супутниками в інтересах міністерства оборони РФ, характеристики і призначення яких відомством не розголошуються, стартувала 5 грудня з російського космодрому Плесецьк в Архангельській області. Всі передстартові операції і старт ракети пройшли в штатному режимі.

Коментарів щодо ситуації із супутником від Міноборони досі немає.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of