Невже знову впаде? ЗМІ говорять, що Росії таки не вдалося запустити військовий супутник
Світ 6 Грудня 2015 15:18Сніжана Зимна

Невже знову впаде? ЗМІ говорять, що Росії таки не вдалося запустити військовий супутник

Один із двох військових супутників, які запустила Росія 5 грудня, за попередніми даними, не відокремився від розгінного блоку «Волга».

Новину повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на РИА Новости.

Наразі обговорюється питання про зведення супутника з орбіти та про подальше  його затоплення з блоком виведення.

«Проблема з одним із двох космічних апаратів військового Російська ракета "Союз-2.1 У" з двома супутниками в інтересах міністерства оборони РФ, характеристики і призначення яких відомством не розголошуються, стартувала 5 грудня з російського космодрому Плесецьк в Архангельській області. Всі передстартові операції і старт ракети пройшли в штатному режимі.призначення. За попередніми даними, він не відокремився від нового розгінного блоку "Волга". Наразі обговорюється питання про зведення з орбіти і наступного затоплення зв'язки з розгінного блоку "Волга" і супутника в інтересах Міноборони РФ», - повідомило джерело видання.

Російська ракета «Союз-2.1 У» з двома супутниками в інтересах міністерства оборони РФ, характеристики і призначення яких відомством не розголошуються, стартувала 5 грудня з російського космодрому Плесецьк в Архангельській області. Всі передстартові операції і старт ракети пройшли в штатному режимі.

Коментарів щодо ситуації із супутником від Міноборони досі немає.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ