Незламний духом: 87-річний ветеран УПА хоче воювати за Україну
Україна 30 Жовтня 2015 12:24Валерій Ворон

Незламний духом: 87-річний ветеран УПА хоче воювати за Україну

До Верховинського районного військкомату потрапила заява від 87-річного ветерана УПА Дмитра Сливчука, у які він просить зарахувати його до війська та відправити до зони АТО.

У листі український націоналіст повідомив військового комісара, що ще може тримати в руках зброю.

"Я звертаюсь до вас по такому питанню, що з насуваючою загрозою із сходу від московського агресора, який нас знищував понад 300 років терором, розстрілами, голодом, висилкою, віддихнув 20 років та зараз узявся далі, щоб покласти наш український народ на коліна.

Якщо це йому вдасться, то ми вже ніколи не встанемо із колін. Я рішив проситися добровольцем в ряди АТО, щоб разом із молодими відстоювати і звільнити Україну від ворогів. Я ще ціпко можу тримати зброю в руках. Прошу зважити на моє прохання", - процитувала його лист газета "Галичина".

Військкомат не зарахував ветерана, проте подякували йому за його патріотичну позицію. Його лист був зачитаний перед особовим складом військкомату.

Дмитро Сливчук є головою спілки ветеранів УПА Верховинського району, що на Івано-Франківщині. Сам ветеран мешкає у сели Ільці вищезгаданого району.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ