Світ 9 Квітня 2020 13:43Mikel

Нігерія отримала китайські танки VT4

8 квітня 2020 року в портовому комплексі столиці Нігерії міста Лагос пройшла вивантаження першої партії бронетехніки виробництва китайської корпорації Norinco.
Як повідомляють нігерійські ЗМІ партія бронетехніки доставлена ​​в рамках контракту між федеральним міністерством оборони Нігерії і China Ordnance Industries Group Corporation, підписаного в 2019 році за підсумками тендера. Сума контракту становить 152 млн. доларів США і включає в себе неназвану кількість основних бойових танків VT4 (MBT-3000), колісних танків ST1 і 122-мм самохідних артилерійських установок SH2.

Беручи першу партію китайської бронетехніки, начальник управління планування збройних сил Нігерії генерал-лейтенант Ламіді Адесун заявив: "Китай виграв тендер на поставку військової техніки завдяки своїй гнучкій і якісної політики пост продажного технічного обслуговування поставляється озброєння і устаткування. Ми тепер чекаємо більш енергійні операції нігерійської армії по усунення загроз для безпеки країни, таких як терористи з «Боко харам» і інших ".

Схожі статті