Ніхто так і не відповів за це?! Біля Дніпра на звалищі знайдено прикопаними 38 мішків речей воїнів, заг# бл#х під Іловайськом. Відео.
Війна 3 Червня 2021 11:15Марина Сейлор

Ніхто так і не відповів за це?! Біля Дніпра на звалищі знайдено прикопаними 38 мішків речей воїнів, заг# бл#х під Іловайськом. Відео.

Велику кількість одягу та особистих речей загиблих на Донбасі українських бійців – скривавлені однострої, берці, натільні хрестики, медалі – знайшли волонтери прикопаними на звалищі біля Дніпра.

Виявлено загалом 38 таких мішків із бирками моргу. Гуманітарна місія “Чорний тюльпан” знайшла їх на території рибгоспу.

За попередніми даними, це речі загиблих в Іловайському котлі.

“До волонтерів звернувся фермер, що орендує цю територію. Він повідомив, що 2014 року поліцейські попросили посушити речові докази на території. Але потім ніхто по них не повернувся. Речі загиблих бійців прикопали, але собаки періодично розривали мішки і розносили”, – йдеться в сюжеті.

Волонтери викликали слідчо-оперативну групу. Усе знайдене доправили до райвідділку.

“Наскільки дорого було мамі, дружині, сестрі отримати ось цей хрестик, який ми знайшли в кишені! Тобто речі практично не оглядалися. Речі, які дуже особисті, їх потрібно передати родичам, за людськими законами в тому числі”, – переконує волонтерка місії “Чорний тюльпан” Вікторія Сімкіна.

Загрузка...

“В одній із кишень був знайдений молитовний пояс, захисний. Там скотомогильник – нижче мішки з дохлими курми. На цей скотомогильник це все закинули”, – розповів член гуманітарної місії Анатолій Золотарьов.

Волонтери й журналісти чекають відповіді поліції, як все це опинилося на звалищі рибгоспу і що з речовими доказами буде надалі.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor2/36761/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ