Світ 20 Квітня 2020 20:39Mikel

Німеччина «замовляє» «Супер Хорнет» і «Гроулер» в якості заміни «Торнадо»

В Німечинні прийнято остаточне рішення щодо нового літака-винищувача для Luftwaffe. Як в раніше повідомлялось Берлін запускає механізм закупки тридцяти Boeing F / A-18F «Супер Хорнет» та п’ятнадцяті Boeing EA-18G.

Ці 45 літаків разом із замовленням на новий Тайфун Eurofighter EF2000 замінять старілий парк «Торнадо». Міністр оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер 16 квітня 2020 року по електронній пошті своєму американському колезі Марку Еспера повідомив його про своє рішення. Однак офіційне про це ще не повідомлялось.

Як стверджують журналісти «Шпігеля»  ця дія міністра оборони, можливо, засмутила соціал-демократів, молодших партнерів у правлячій коаліції канцлера Ангели Меркель, оскільки міністр не повідомив їх до прийняття рішення. Попередник Крампа-Карренбауера Урсула фон дер Лейен запропонувала компроміс до SPD, в рамках якого Німеччина купуватиме американські винищувачі разом із Eurofighter Typhoon, виготовленим Airbus SE.

Напевно у найближчий час ми побачимо багато дискусій у німецькому парламенті.

Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078