Німці протягом 10 років будуть управляти українською залізницею – рішення Кабміну
Економіка 23 Січня 2020 12:08Марина Сейлор

Німці протягом 10 років будуть управляти українською залізницею – рішення Кабміну

В рамках виконання «Меморандуму про взаєморозуміння» Україна має намір передати в управління залізницю залізничному операторові Німеччини Deutsche Bahn на десятирічний термін. За даними ЗМІ, про це повідомив сьогодні під час «Українського сніданку» в Давосі прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Зокрема, він наголосив, що подібним чином наша країна показує, що є готовою до інвестицій. «Напередодні був підписаний «Меморандум про взаєморозуміння» з Deutsche Bahn. Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю. Це екостстемне рішення, яке має показати, що Україна відкрита для інвестицій. Про деталі ще мають домовлятися, але політичне рішення з цього приводу вже прийнято», - заявив Гончарук.

Варто нагадати, що 22 січня в Давосі Міністерство інфраструктури України підписало «Меморандум про взаєморозуміння» з німецькою залізничною компанією Deutsche Bahn. Прем’єр Гончарук заявив, що німецькі фахівці будуть працювати над реформуванням управлінських механізмів підприємства.

Окрім того, у вересні минулого року президент Володимир Зеленський дав доручення Кабміну і МІУ розробити план реструктуризації «Укрзалізниці», яким передбачено передбачає поділ компанії на трьох операторів: інфраструктурного, вантажного і пасажирського, а також виробничий блок.

Джерело: https://replyua.net/news/190668-nmc-protyagom-10-rokv-budut-upravlyati-ukrayinskoyu-zalzniceyu-rshennya-kabmnu.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ