Прес-релізи 12 Квітня 2021 11:17Марина Сейлор

Nintendo Switch: що особливого в цій консолі та чому вона завоювала весь світ

Компанія Nintendo почала захоплювати ринок консолей ще задовго до того, як Sony та Microsoft перейняли у неї лідерство. До недавніх пір компанія трималася в тіні, випустивши кілька консолей, які не відзначилися особливим успіхом. Справжнім проривом для Nintendo та усіх геймерів світу став запуск консолі Nintendo Switch, однієї з найбільш продаваних консолей за всю історію геймінгу.
                                                                    6065d535b5ce9.png

Але чому вона стала такою популярною? Чим вона відрізняється від приставок Sony та Microsoft і чому варто вибрати саме її? Давайте розберемося!

Nintendo Switch: Як портативність увійшла в моду та чому ця консоль стала найбільш продаваною в світі

Консолі Nintendo Switch з кожним роком стають все популярнішими й незважаючи на вихід нового покоління у таких гігантів як Sony та Microsoft — Nintendo не планує здавати позиції.

Коли консоль тільки побачила світ, вона не здобула великого успіху, багато геймерів не розуміли для чого її створили і що вона може їм запропонувати. І ось, через 4 роки продукт компанії став чи не найбільш продаваною приставкою в світі, принісши компанії колосальний прибуток та змусивши задуматися розробників ігрових пристроїв з усього світу, що не дивно.

Дітище компанії Nintendo разюче відрізняється від ігрових консолей конкурентів. На відміну від них, компанія Nintendo зробила упор не на продуктивність, а на портативність, й не прогадала. Власник такої консолі може з легкістю розмістити її в невеликій нагрудній сумці або рюкзаку, щоб пограти в автобусі по дорозі в школу або в метро по дорозі на роботу. Що ж стосується домашнього геймінгу, компанія також запропонувала новаторське рішення, що підірвало весь ринок геймінгу, але про все по порядку.

Чому ж консоль Nintendo настільки популярна? Ми підготували перелік факторів, які дозволили цьому пристрою перевернути ринок з ніг на голову, ознайомившись з ним ви точно задумаєтеся про покупку цієї консолі.

Перелік особливостей Nintendo Switch і причин, чому вона користується такою популярністю, виглядає наступним чином:

  1. Повернення до витоків

Незважаючи на те, що Nintendo Switch найменша на даний момент консоль, конкуренти Nintendo вже створювали успішні проекти, також роблячи упор на оперативність. Серія портативних приставок Sony PSP - по праву є легендарною, але незважаючи на хороші результати компанія Соні зважилася відмовитися від цієї ідеї. Nintendo ж навпаки, не стала змінювати традиціям своїх кількох останніх консолей і створила перший у своєму роді повністю гібридний пристрій, що представляє собою портативну консоль і повноцінну приставку в одному флаконі.

6065d6145d700.png

  1. Новаторські технології

Незважаючи на те, що Nintendo вирішила створити портативну консоль, компанія не забула і про стаціонарні можливості. Завдяки спеціальній док-станції ви можете грати в метро, по дорозі на роботу, прийти додому, вставити консоль в док-станцію і продовжити гру з того ж моменту на телевізорі з великим екраном. Така можливість припала до душі багатьом геймерам, а враховуючи бум у сфері мобільного геймінгу — користувачі дуже тепло прийняли консоль Nintendo.

6065d5cc5c61e.png

  1. Ігри та історія

Створення портативної консолі наклало відбиток на її продуктивність і багато геймери були впевнені, що топовим проектам ніколи не з'явитися на екрані Switch. Незважаючи на це, найкраща гра останніх декількох років, Відьмак 3: Дике полювання — з'явилася на цій консолі разом з улюбленим всім Скайримом.

Вихід цих проектів ще сильніше затвердив позиції консолі на ринку, але головним проектом, заради якого геймери купували цю консоль була звичайно ж The Legend of Zelda. Це культовий проект й саме тому компанія Nintendo вибрала його в якості головного мотиватора купити консоль.

Чи варто купувати Nintendo Switch в 2021 році

6065d5818f427.png

Насправді все залежить від ваших очікувань і вимог до ігрової консолі. Незважаючи на вихід досить популярних тайтлів на консоль Nintendo, її технічні характеристики не дозволяють створювати або портувати для неї новинки ігрового світу. З іншого боку, якщо ви хочете мати можливість грати всюди, а після приходити додому і не втрачаючи ігровий прогрес продовжувати-то Nintendo Switch ідеальне рішення для вас. За 4 роки на ринку приставка обзавелася значною бібліотекою ігор, яка не дасть вам нудьгувати по дорозі на роботу і зможе розважити вас ввечері перед телевізором.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ