Каталог B, Каталог М91 19 Вересня 2018 12:51slovotkach

Нова геймерська GSP 550 від Sennheiser – повноцінний 7.1 Dolby Surround в іграх

Завдяки цій ігрової гарнітурі віртуальний світ вашої улюбленої гри миттєво стає ширшим, набуває своїх справжніх обсягів і починає звучати по-справжньому.

Нова Sennheiser GSP 550 з відкритими навушниками орієнтована, насамперед, на ПК-геймерів і здатна відтворювати повноформатний 7.1-канальний об'ємний звук Dolby surround з найвищою якістю, забезпечуючи при цьому підвищений комфорт і відмінний зв'язок у грі.

У GSP 550 справжній об'ємний звук у грі або, точніше кажучи, цілий просторовий аудіовимір, іноді відверто шокуючий своїми глибиною, масштабами і потужністю, вмикається просто кнопкою донглі, що зручно розташований на кабелі гарнітури. А за допомогою безкоштовного додатку так само швидко швидко можна переналаштувати звук, просто вибравши відповідний режим еквалайзера й не виходячи для цього з гри.

Новая геймерская GSP 550 от Sennheiser - полноценный 7.1 Dolby Surround в играх

Ігрова Sennheiser GSP 550 оснащується навушниками з відкритим акустичним оформленням і оптимально поєднує неперевершену якість звуку Sennheiser і можливості технології 7.1 Dolby surround. Таке рішення не лише значною мірою підвищує реалістичність та деталізацію звуку, але також створює широку аудіопанораму й покращує обсяг і звучання суббасов, котрі по-особливому фактурно й потужно відчуваються саме у іграх, загострюючи емоційну складову геймплея і роблячи його ще більш захоплюючим.

Плюс до цього, у GSP 550 перетворювачі розташовані теж по-особливому. Вони направляють звук точно в вушні канали, формуючи нормальне просторове сприйняття ігрового середовища. Таким чином, гарнітура дає можливість краще орієнтуватися у грі і відчувати її повніше.

Персональний комфорт рівня Pro

GSP 550 сконструйована так, щоб грати в ній було однаково зручно, навіть коли гра триває впродовж багатьох годин без перерв і в будь-якій обстановці. Відкрита конструкція сприяє тому, що всередину чашок навушників повітря надходить вільно, а завдяки "дихаючим" накладкам і ергономіці оголів'я GSP 550 досить щільно прилягає до голови, проте не тисне, не липне до вух і не перегріває шкіру, навіть коли під час гри стає на насправді дуже жарко.

Накладки амбушур навушників моделі GSP 550 виготовлені зі зносостійких полімерних матеріалів з наповнювачем з так званої memory foam (піни з ефектом пам'яті). Тому амбушюри без зайвого тиску прилягають до голови, відмінно захищають слух від зовнішніх шумів і добре ізолюють звук гри, не дозволяючи йому проходити між накладками і головою та зберігаючи інтенсивність басів на оптимальному рівні.

Складна конструкція кріплень чашок навушників з 2-осьовими металевими шарнірами допомагає GSP-550 швидко пристосовуватися до контурів обличчя. Оголів'я легко регулюється, тому гарнітура без проблем підлаштовується до анатомії голови свого користувача. І при цьому в будь-який зручний момент можна налаштувати щільність контакту гарнітури зі шкірою так, як зручно, або в залежності від ситуації.

Новая геймерская GSP 550 от Sennheiser - полноценный 7.1 Dolby Surround в играх

Зв'язок завжди чітка і стабільна

За надійний і стабільний зв'язок у будь-якій грі у нової GSP 550 відповідає студійного рівня мікрофон з вдосконаленою системою шумозаглушення. Він дуже ефективно видаляє будь-які фонові шуми, тому навіть у дуже галасливому оточенні для всіх тіммейтов та/або для глядачів вашого каналу ваш голос звучить завжди виразно й голосно.

Швидко налаштувати звучання голосу теж можна в додатку GSP 550, не виходячи для цього з гри, а щоб вимкнути мікрофон гарнітури або на певний час його відключити, досить просто підняти його вертикально вгору.

Надійність з добрим запасом

Як ми вже відзначили, нова GSP 550 оснащена поліпшеною системою металевих шарнірів. Гарнітура абсолютно не сковує рухів і дозволяє вільно крутити головою в процесі гри. Окрім того, така конструкція також значно підвищує надійність самого пристрою, при тому, що у геймерських Sennheiser цей параметр і без того вражаючий.

І тим не менше, як і всі ігрові гарнітури Sennheiser модель GSP 550 теж поставляється з 2-річною міжнародною гарантією від виробника - це на той випадок, якщо у когось із користувачів раптом виникнуть якісь питання вже в процесі використання пристрою. За матеріалами сайту sennheiserstore.com.ua.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ