НОВЕ В ЛІКУВАННІ БОЛЮ: НА ЗМІНУ АНАЛЬЕТИКАМ ПРИХОДЯТЬ ВІТАМІНИ
Прес-релізи 10 Липня 2017 22:16Марина Сейлор

НОВЕ В ЛІКУВАННІ БОЛЮ: НА ЗМІНУ АНАЛЬЕТИКАМ ПРИХОДЯТЬ ВІТАМІНИ

Одне із найбільш досліджуваних питань медицини – боротьба з болем. Засоби, які допомагають подолати чи зменшити больовий синдром, називають анальгетиками. Віднедавна дієвою альтернативою стандартним анальгетикам лікарі вважають вітаміни групи В, зокрема, комбінацію вітамінів B1 та B6.

Дехто досі ставиться до вітамінів цієї групи виключно як до засобу поповнення дефіциту необхідних організму речовин. Але нещодавні дослідження доводять, що вітаміни B1, B6 та B12 у дозах, які перевищують ті, що людина може отримати з продуктами харчування, мають знеболюючу дію. Зокрема, їх призначають при больовому синдромі, пов’язаному із ураженнями нервових закінчень. Йдеться про невралгії (наприклад, поширену міжреберну невралгію), болі у спині при остеохондрозі, затисненні чи ущемленні нервів при неправильній поставі, фізичних перевантаженнях, зміщеннях хребців, травмах тощо.

За останніми даними, комбінації вітамінів B1 та B6, зокрема, в препараті Мільгама, можуть вважатися «новим анальгетиком». Це знеболюючі засоби нового типу, що в деяких випадках можуть бути самостійним засобом для знеболення, але переважно застосовуються в комплексі зі звичними нестероїдними протизапальними препаратами.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ