Україна 29 Травня 2017 19:30Руслан Коріков

Новий порядок в розрахунку та поверненні субсидій в Україні

Влада знову взялася за зміни в субсидіях. На цей раз уряд уточнив порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії. Це передбачено відповідною постановою КМУ від 23.08.2016р. № 534, передає прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Новину передає ONPRESS.INFO.

Як зазначається, у разі, якщо одержувачам житлових субсидій надійшли платіжки із заборгованістю за тепло, газ чи електроенергію у разі використання цих енергоносіїв для опалення за минулий опалювальний період, постачальники житлово-комунальних послуг зобов’язані здійснити перерахунок платежів.

Невикористана субсидія на газ і електроенергію, які використовуються для побутових потреб – газова колонка, плита, світло, -  залишається на рахунках субсидіантів.

Зекономлені 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, які використовуються для опалення будинку, будуть виплачені енергоощадним сім’ям готівкою.

Все, що перевищує вартість 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, яка йде на електроопалення, та невикористані субсидії на холодну і гарячу воду за підсумками опалювального сезону буде повернуто до Державного бюджету.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ