Новий воєнний злочинець РФ. Від окупації Грузії до України
Україна 19 Липня 2017 10:08Mikel

Новий воєнний злочинець РФ. Від окупації Грузії до України

З грудня 2016 року волонтери InformNapalm взяли на особливий контроль соціальний профіль військовослужбовця-контрактника 7-ї військової бази Денчик Містіш (архіви профілю 12; альбому 12; контактів 12). У його фотоальбомі зафіксували знімки наметів з таборів підготовки до перекидання в Україну в Ростовській області батальйонно-тактичної групи військовослужбовців 7-ї військової бази. Вдалося встановити і справжнє ім’я військовослужбовця. За псевдонімом «Містіш» у соцмережі ховається Денис Павлович Менцель, родом із м. Геленджик. Там же мешкають і його родичі — батькомати і брат.

Серед фотографій  Дениса Менцеля є знімок, завантажений 11 грудня 2015 року, на якому зафіксований російський військовослужбовець з нарукавною нашивкою з прапором фейкової «новоросії».

РФ использует солдат 7-й оккупационной базы в Грузии для агрессии против Украины

Ідентифікація товариша по службі Менцеля потребувала часу,бо об’єкта не було у списку друзів у соціальному профілі. Більша частина списку френдлиста складається з контрактників 7-ї військової бази. Після поглибленого OSINT-аналізу вдалося встановити, що на фото зафіксований російський військовослужбовець Павло Пастернак.

Павло Пастернак. 1987 року народження, родом із Читинської обл. Забайкальського краю.

У соціальних мережах: ОК — сторінка прихована для перегляду сторонніми, VK1  — сторінка неактивна з грудня 2016 року, VK2 — сторінка неактивна з 2013 року,facebook — сторінка неактивна з 2014 року. Хоч у Пастернака багато сторінок у соцмережах, вони малоінформативні, та все одно допомогли нам встановити деякі додаткові дані.

Те, що прізвище Пастернак не вигадане, підтверджують профілі його родичів: дружина Ольга Пастернак VK1 VK2ОК — активний профіль; мати — Ніна Пастернак (Загібалова) VK ОК (прикметно, що профілі родичів Павла у соцмережі ОК також приховані від перегляду сторонніми). Встановлено, що Павло Пастернак станом на 2012-2013 роки служив у поліції МВС РФ.

 

 

А з 2015 року П. Пастернак підписав контракт на службу в 7-й військовій базі ЗС РФ.

Фото з нарукавним прапором фейкової «новоросії» може бути непрямим доказом. Та це не єдиний аргумент у наших висновках. У деталізації інформації нам допоміг фігурант одного з минулих розслідувань InformNapalm, земляк Пастернака з Чити, екс-помічник машиніста російської залізниці (РЖД) і колишній військовослужбовець 17-ї ОМСБр із Чечні, який служив на Донбасі в лавах терористів – Анатолій Івачов. Цікаво, що він навіть звертався з відкритими листами до президента РФ Путіна з проханням направити його в Сирію, щоб заробив на виплату боргів.

Читайте також: Безробіття і війна як робота: російський машиніст за борги пішов воювати на Донбас.

Серед фотографій А. Івачова чимало знімків з Донбасу, зокрема, з геолокацією місцевості. У цьому випадку для нас цікавий слайд, завантажений у його альбом 26 грудня 2016 року з геотегом «Партизанська вулиця», Шахтарськ, Україна. На цьому фото Івачов позує з бойовим товаришем по Донбасу — на цьому фото в кадр знову потрапив Павло Пастернак.

РФ использует солдат 7-й оккупационной базы в Грузии для агрессии против Украины

Отже, це ще один випадок фіксації чинних військовослужбовців 7-ї військової бази у складі незаконних збройних формувань на тимчасово окупованій території України. У 2016 році волонтери InformNapalm виявили контрактників С. Фіногіна і М. Хомченка, які поєднували службу в російській армії з участю в бандформуваннях «ЛНР» і «ДНР».

Джерело: https://informnapalm.org/ua/rf-vykorystovuye-soldat/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ