Політика 11 Січня 2021 21:52Марина Сейлор

Новинський впав в істерику через закон про обов’язкове обслуговування українською мовою

Проросійський політик, народний депутат Верховної Ради VIII скликання від партії «Опозиційний блок, спонсор УПЦ МП Вадим Новинський, якого у квітні минулого року особисто очільник РПЦвУ Онуфрій висвятив у сан диякона, дуже стурбований законом про обов’язкове обслуговування українською мовою, який почне діяти із наступної суботи, 16 січня. Про це у своєму Facebook написала політичний журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва, повідомляє ресурс «Духовний фронт».

Як заявив сам Новинський: «Агрессивное меньшинство хочет закон об украинском языке с 16 января. Если он будет введен в действие это будет преступления перед собственным народом. Он должен быть отменен, чтобы мощно развивался не только украинский язык, но и русский в Украине».

Журналістка зазначила, що насправді великий злочин полягає в тому, що «цьому товаришу, уродженцю Новгородської області РФ дали громадянство України».

«Саме цей бородатий дружок є оплотом російської церкви в Україні. Чого варті його погрози перед наданням Томосу про те, що він начебто груддю захищатиме Лавру від цих варфоломієвців клятих», – додала Марина Данилюк-Ярмолаєва.

За її словами, найсмішніше те, що ярий захисник російської мови і церкви має справжнє прізвище — Малхасян.

«І я чесно скажу, якщо у когось буде політична воля випиляти із політичного простору оцього Малхасяна і Медведчука — ми б змогли досягти максимально крутих державницьких і економічних результатів буквально за 2-5 років», – підсумувала журналістка.

Нагадаємо, Вадим Новинський звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням офіційного визнання підсумків виборів президента республіки Білорусь, що відбулись 9 серпня, та, згідно з якими, начебто виграв Олександр Лукашенко.

Джерело: https://sprotyv.info/obshchestvo/novinskij-vpav-v-isteriku-cherez-zakon-pro-obov-yazkove-obslugovuvannya-ukrainskoju-movoju

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ