Прес-релізи 4 Серпня 2021 19:44Марина Сейлор

Обираємо бездротові навушники: TWS, накладні, повнорозмірні

За допомогою бездротових навушників ви можете викликати необхідного абонента або навпаки, відповісти на дзвінок. Ви також можете дізнатися у голосового асистента яка зараз погода в місті, в яке ви їдете та чи багато пробок зараз на вашому маршруті. Бездротові навушники замінили всі аудіо гаджети, але і з ними все не так просто.

Бездротові навушники — це лише характеристика, яка говорить про те що між навушниками та пристроєм немає фізичного проводу. Проте на ринку можна зустріти відразу кілька типів бездротових навушників. Для того, щоб визначити, який з них вам підійде найкращим чином — ви можете звернути увагу на їх зовнішній вигляд і характеристики, але найкращим методом буде орієнтуватися на ваш кейс використання.

Підбираємо бездротові навушники правильно

Всього можна виділити три найбільш опорних типів бездротових навушників. Кожен з них ідеально підходить до різних кейсів використання, але деякі з них можна сміливо назвати універсальними. Якщо говорити конкретніше, то вибираючи бездротові навушники вам варто звернути увагу на:

  • Повнорозмірні навушники

60f546e124a5c.jpeg

Такі навушники помітно відрізняються від своїх побратимів своїми габаритами та можливостями. Такі навушники мають природну шумоізоляцію, і можуть запропонувати вам один з найбільш зручних методів носіння — прямо на голові. Завдяки дузі, яка обшита м'яким матеріалом, такі навушники не впливають на вашу голову, в той час як амбушури охоплюють ваше вухо — не даючи стороннім шумам прориватися до нього.

Ідеальний кейс використання таких навушників — домашнє прослуховування композицій. Вся річ у тому що погуляти, займатися спортом в навушниках такого типу комфортно у вас не вийде.

Через свої габарити вони можуть злетіти під час того, як ви будете бігти. Крім того через пасивну шумоізоляцію — з'являється ризик потрапити в неприємності, адже ви просто не чуєте що відбувається навколо вас.

Повнорозмірні навушники не можна назвати універсальними, проте вони відмінно справляються з поставленими перед ними завданнями та можуть радувати вас тривалим прослуховуванням музики в максимальній якості з максимальним комфортом.

  • Накладні навушники

Наушники Audio-Technica ATH-AR5BTSV купить в # Soundmag # Киев, Днепр,  Украина, низкие цены

Такі навушники часто використовуються в якості аксесуару, адже різноманітність форм і розмірів дозволяє доповнити за допомогою них будь-який образ. Крім того, такі навушники часто використовуються в ігровій індустрії — бо вони дають максимальне зіткнення амбушури з вашим вухом — при цьому створюючи ефект природної шумоізоляції.

Проте використовувати такі навушники щодня вкрай незручно. Теж стосується і занять спортом.

Вся річ у тому що вони чинять тиск на вухо, а через кілька годин прослуховування цей дискомфорт стає нестерпним.

  • TWS навушники

60f5471982598.jpeg

Навушники цього типу можна сміливо назвати універсальним рішенням для будь-якого кейса використання. Крім активного шумозаглушення вони можуть похвалитися і "прозорим" режимом роботи. Цей режим передбачає, що навіть слухаючи музику ви зможете почути все що відбувається навколо вас. Завдяки такій можливості ризик того що ви попадете в неприємності знижується, а варіативність використання TWS навушників помітно збільшується. Також вони часто можуть похвалитися наявністю вологозахисту, що робить їх відмінним вибором для прослуховування музики під час занять спортом.

Нарешті, вони не створюють ніякого дискомфорту і є кращими претендентами на звання універсальних бездротових навушників.

Вибираючи навушники відштовхуючись від кейса використання — ви напевне зможете підібрати найкраще рішення для своїх потреб.

Ну, а якщо ви не визначилися з моделлю і хочете бути впевнені в якості та оригінальності вподобаного вам пристрою — ви можете купити потрібні вам навушники в магазині Soundmag. У нашому каталозі ви знайдете величезний вибір самих різних навушників, за дуже приємними цінами.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ