Прес-релізи 23 Грудня 2022 22:30Марина Сейлор

Обираємо газову варильну поверхню

Звичним атрибутом будь-якої оселі є газові варильні поверхні, які виконують не лише свої практичні функції, а й можуть стати прекрасним доповненням чи окрасою інтер'єру. Значну частину часу вдома ми проводимо саме на кухні. Дбайливі господині прагнуть потішити сім'ю смачними стравами. І без хорошої, надійної та якісної варильної поверхні тут не обійтись.

Сучасні газові варильні поверхні бувають різних видів:

  • Нержавіюча поверхня - досить естетично виглядає, пасуватиме до будь-яких кухонних меблів, досить зносостійка. До мінусів можна віднести те, що вона швидко забруднюється. Для очищення варто обирати м'які мийні засоби без абразивних компонентів.
  • Модель зі склокераміки - має сучасний вигляд і додасть оригінальної вишуканості будь-якому інтер'єру. Особливістю даного виду є приховані конфорки вертикального нагріву, що досягають оптимальної температури за лічені секунди. У догляді є теж певні нюанси. Дану поверхню слід очищувати мийними засобами із силіконовими домішками. Слідкувати, щоб на неї не потрапляли розжарена олія чи гаряча карамель.
  • Модель із загартованого скла - її можна вважати найбільш практичною та невибагливою серед усіх видів газових варильних поверхонь. Вона стійка до подряпин та гарячих краплин. Єдине, що потребує регулярного очищення, для того, щоб не втрачала свої естетичні якості. Зазвичай у таких приладах є вбудований газ-контроль, буде перевагою, як для домогосподарок, так і для професійних кухарів. При дбайливому використанні газова варильна поверхня із загартованого скла служитиме вам багато років.
  • Емальовану модель можна віднести до бюджетних варіантів. Покупці обирають її за приємну ціну та широкий вибір кольорової гамми. Варто пам'ятати, що даний вид газової варильної поверхні боїться точкових ударів, які можуть привести до сколів.

При виборі будь-якої газової варильної поверхні слід враховувати декілька факторів. Спершу варто визначитись зі стилем (класичний, модерн). Підбирайте варильну поверхню відповідно до витяжки, її ширина не повинна бути ширшою за витяжку. При виборі спирайтесь на власні потреби. Якщо ви багато готуєте, по кілька страв за раз, то варто віддати перевагу варильній газовій поверхні з більшою кількістю конфорок.

Широкий асортимент варильних газових поверхонь ви знайдете на офіційному сайті інтернет-магазину Ventolux, що має власні торговельні точки у Харкові, Запоріжжі та інших містах України. Обраний товар вам доставлять швидко та безплатно.

Схожі статті