Каталог М53 3 Липня 2017 11:25Марина Сейлор

Обираємо якісну каву

Коротко про те, як відрізнити справжню каву від підробки або неякісної суміші.

Багато людей вживають каву, але не всі мають змогу відрізнити справжній напій від неякісної суміші. Почнемо з того, що мабуть, знає майже кожний. Кава поділяється на декілька видів: арабіка та робуста. В залежності від виду буде змінюватись і смак, адже якщо це робуста - напій буде гірким, якщо арабіка - м'яким з кислинкою. Також арабіка характеризується великою кількістю масел, що спричиняє дуже приємний аромат. На пакуваннях ми можемо часто зустріти напис «100% арабіка». Це не зовсім правда, адже зазвичай кава, яку ми купуємо, складається як із робусти, так і арабіки. Змішуючи ці два вида вони экономлять на продукції та роблять товар більш привабливим для покупця. Навіть якщо приготувати з такої суміші еспресо, він буде трохи гірким та матиме неприємну плівку. З цього слідує висновок, що краще купувати каву без напису «100% арабіка».З цього слідує висновок, що краще купувати каву без напису «100% арабіка».

Пакування

Часто ций параметр не беруть до уваги, але це не зовсім правильно. Справжня, якісна кава продається в скляних та металічних пакуваннях. Обираючи вакуум будьте дуже уважні: він повинен бути цілим та мати спеціальний клапан, який потрібен для вивільнення вуглекислого газу. Крім цього, пакування повинно бути щільним. Ви можете трохи стиснути вакуум, для того, щоб оцінити якість продукції. Важливими є і написи на тарі. Якщо ви будете уважними, то можливо зможете виявити підробку на якийсь знаменитий бренд, адже часто можуть просто підмінити декілька букв, з метою зробити каву максимально схожою на оригінал.

Хочете дійсно найякіснішу каву - завітайте до професійної кав'ярні

Саме там ви зможете спробувати справжній ароматний напій та придбати найкращі сорти. Перелік найкращих кав'ярень ви зможете знайти завітавши на http://kava-map.com/. Це ресурс, ціль якого - допомогти любителям кави і самим закладам знайти один одного.
Також професійні кав'ярні гарні тим, что там завжди дадуть грамотніКава поділяється на декілька видів: арабіка та робуста. В залежності від виду буде змінюватись і смак, адже якщо це робуста - напій буде гірким, якщо арабіка - м'яким з кислинкою. Також арабіка характеризується великою кількістю масел, що спричиняє дуже приємний аромат. На пакуваннях ми можемо часто зустріти напис «100% арабіка». рекомендації по приготуванню, підкажуть яку марку краще обрати, познайомлять зі всіма нюансами. Навіщо марнувати час та нерви, якщо є такий заклад, де гарантують якість?

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ