Офіс президента України підтримує лише московську церкву
Вата 11 Липня 2020 17:46Mikel

Офіс президента України підтримує лише московську церкву

За її словами, перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофимов відкрито демонструє свою прихильність виключно до московської церкви. Тому «не дивно, чому заблокований перехід громад в ПЦУ».

Про це Яхно написала у Facebook.

Олеся Яхно зазначила, що Трофимов може, як вірянин і парафіянин ходити в будь-яку церкву, але він критикує релігійну політику попередньої влади і при цьому сам демонструє відкриту прихильність виключно до Московського патріархату.

«Позиція Трофимова демонструє абсолютне нерозуміння довгострокових процесів і рішень. Отримання права України на автокефалію і створення Помісної православної церкви – це подія, що вимірюється важливістю на сотні й тисячі років, бо це одна із системоутворювальних подій», – впевнена політтехнолог Олеся Яхно.
Читайте також:  Зеленський зустрівся із главою ПЦУ і патріархом Філаретом

Вона зауважила, що влада України не знає і не розуміє важливості створення Помісної православної Церкви в Україні.

«Про це у владі ніхто не те, що не говорить, а говорить прямо протилежне. Я так розумію, Трофимов не вважає, що така велика країна як Україна і з такою кількістю православних гідна мати церкву, яка представляє Україну, а не іншу державу (в цьому випадку Росію, навіть якби і не було російської агресії)», – підсумувала вона.

Читайте також:  Маразм московського розливу. Вірян ПЦУ залякують "пророчими снами"

Зазначимо, що на сайті Офісу президента зареєстрована петиція з вимогою звільнити першого заступника керівника ОП Сергія Трофімова.

Автори петиції вказують, що Трофімова треба звільнити, бо “його перебування на посаді несе загрозу національним інтересам, створює передумови для посилення впливу держави-агресора та не сприяє встановленню в країні атмосфери релігійної терпимості та взаємопорозуміння”.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ