Каталог М57 31 Липня 2017 21:08slovotkach

Офіційні та неофіційні: як обрати дилера?

Офіційні та неофіційні: як обрати дилера?

Автомобільний ринок України розподілений між продавцями двох видів: офіційними імпортерами, та звичайними автосалонами, які є у кожному великому місті. Офіційні дилери є партнерами автокомпаній, тому реалізують лише ті автомобілі, на які мають дозвіл від виробника. До прикладу, автомобільний центр http://www.winnerauto.ua імпортує автомобілі Ягуар, Ленд Ровер, Форд та Вольво. Неофіційні або «сірі» автосалони можуть самостійно вирішувати, автомобілі яких марок та моделей закуповувати та продавати.

У чому різниця між офіційним і сірим салоном?

Експерти виділяють три головні відмінності між цими продавцями:

  1. До офіційних дилерських центрів автомобілі потрапляють з конвеєра заводу. У звичайні автомагазини їх доставляють, перекуповуючи в інших країнах.
  2. Дилерські центри мають більший асортимент автомобілів. Але «ходові» моделі в наявності частіше у сірих салонах. До слова, машини с повною комплектацією частіше трапляються у неофіційних дилерів.
  3. Гарантію від виробника може запропонувати тільки офіційний імпортер.

Звичайний салон, якщо і запропонує гарантію, то тільки свою власну.

Більшість покупців не цікавить звідки пригнаний автомобіль, якщо його можна забрати в день покупки. В офіційних салонах іноді по декілька місяців доводиться чекати в черзі за своєю машиною. Але так клієнт може бути впевненим, що йому доставлять авто, адаптоване до кліматичних особливостей та доріг України. Чого не скажеш про машини із неофіційних салонів. Найчастіше їх закуповують в країнах з теплим кліматом – ОАЕ чи Південної Америки. Відповідно, транспортні засоби зовсім не адаптовані до наших холодних зим.

Але адаптація і заміна технічних рідин – не найстрашніше, що чекає власників «сірих» автомобілів. Машини, які виготовляються для Європи і Америки можуть мати відмінності в будові кузова. На перший погляд різниця непомітна, але спроба знайти капот чи двері для заміни може стати справжньою проблемою. Також можуть виникнути труднощі з пошуком окремих деталей. Експерти радять купувати автомобілі виготовленні спеціально для вашого регіону.

Гарантія – головна відмінність. Офіційні імпортери видають гарантію від виробника. Вони мають право обслуговувати та ремонтувати транспортні засоби, зберігаючи цю гарантію. Сірі салони можуть запропонувати лише власну гарантію і обслуговування на власних станціях техобслуговування. Якщо дивитись об’єктивно, ні одна «сіра» станція ТО не зрівняється з сервісним центром під керівництвом самого виробника.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ