Каталог М123 12 Вересня 2019 10:10slovotkach

Оформлення Зеленої карти

Страховка Зелена карта на авто є обов'язковим сертифікатом, який існує в кожній країні в уніфікованому вигляді. Без наявності офіційного паперу неможливо виїхати за кордон на своєму автомобілі в країни, які є членами Міжнародної системи. Страхова компанія Vuso пропонує клієнтам якісне та швидке оформлення сертифіката за вигідними умовами співпраці. Краще заздалегіть підготувати цей документ, оскільки за його оформлення на кордоні доведеться переплачувати.

Вартість страховки 

Ціна за оформлення Зеленої карти регулюється і встановлюється МТСБУ, тобто є однаковою у всіх страхових компаніях на території України. Вартість документа залежить від декількох критеріїв:

  • вид, габарити транспортного засобу, на якому замовник планує виїхати з держави;
  • термін дії страхового поліса (мінімальний період становить п'ятнадцять діб, максимальний - один рік).

Слідуючи законодавству України, отримати Зелену карту може:

  1. юридична особа, що веде діяльність в сфері господарства, яка прямим чином пов'язана з виїздом за кордон з метою ведення бізнесу;
  2. фізична особа, що володіє правами водія, яка бажає відвідати іноземну територію на власному транспортному засобі.

Реєстрація страховки в компанії Vuso займе всього кілька хвилин. Для початку процедури клієнту необхідно заповнити всього чотири рядки:

  1. тип транспортного засобу;
  2. тривалість поїздки за кордон;
  3. назва держави, яка була обрана для відвідування;
  4. дата від'їзду.

Чому варто вибрати нас 

Страхова компанія Vuso існує на вітчизняному ринку послуг з 2001 року. За такий тривалий період ведення діяльності ми зарекомендували себе як надійну фірму. Ми цінуємо наших клієнтів, тому враховуємо всі їхні побажання і невдоволення.

У команді працюють висококваліфіковані працівники, які мають багаторічний досвiд роботи в наданні подібного роду послуг. Ми надаємо обслуговування високої якості, шукаємо індивідуальний підхід до кожного замовника.

Клієнти Vuso отримують страховку Зелена карта у встановлений час без затримок в термінах. Ми є одним з лідерів по онлайн-продажам на території всієї України. Це завдяки нашим численним клієнтам, дев'яноста відсотків яких задоволені виконаною роботою наших професіоналів.

Задати питання можна менеджерам-консультантам компанії. Консультації проводяться безкоштовно. Спеціалісти із задоволенням дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ