Каталог М149 22 Березня 2021 15:41Марина Сейлор

Огляд пабу «Добрий Друг»

Якщо ви бажаєте відчути домашню атмосферу та зануритися у щось надзвичайне, слід хоча б одного разу відвідати паб у Львові під назвою «Добрий Друг». Це дуже незвичне та оригінальне місце, яке відрізняється затишком, може запропонувати гарне пиво та, якщо потрібно, дружню підтримку.

Пивний ресторан радий привітати кожного, хто вирішить хоча б одного разу завітати у гості. Гарантовані веселощі, приємна компанія, красивий дизайн і гарна кухня. Це місце відвідують не тільки гості Львова, а й місцеві.Чому саме «Добрий друг»?

Цей паб пропонує як мінімум двадцять чотири різних сорти крафтового пива та сидру, звичайно ж, лише справжнього, виконаного з найкращих інгредієнтів (і воно навіть постійно міняється, тобто у пабі постіно різні сорти пива від різних виробників). Спершу паби почали працювати в Англії. Саме туди люди заходили, щоб відвідати смачного пива та дізнатися новини міста або країни. Львів вирішив перейняти цю традицію, проте випити у «Добрий Друг» можна й інші напої. Наприклад, люди приходять у цей заклад, щоб спробувати запропонований ром, текілу, вино, джин, бренді чи лимонад. Напої точно в асортименті знайдуться і для тих, хто не вживає алкоголь, проте полюбляє саме атмосферу паба та може весело проводити час і в тверезому стані.

Якщо описувати цей львівський пивний ресторан «Добрий Друг», то це місце сміливо можна назвати автентичним, оригінальним і навіть унікальним. Вдень у цей заклад люди приходять, щоб попрацювати у затишній компанії, а ввечері – щоб відволіктися від сьогодення. Працює у цьому закладі досить ввічливий та висококваліфікований персонал.

У цьому закладі сміливо можна справити будь-яке свято, наприклад, День народження, річницю, Новий рік. Хтось навіть звертається, щоб відмітити весілля, зустрітися з друзями з університету, роботи. Якщо вам немає де подивитися прямий ефір футболу, т паб – це найкраще місце, оскільки одразу буде де поговорити про результат.Що пропонує заклад?«Добрий Друг» відрізняється смачною їжею та красивим інтер’єром.

В меню завжди знайдуться:

  • бургери;
  • гарячі закуски;
  • піци;
  • холодні закуски;
  • салати;
  • гарніри;
  • соуси;
  • десерти;
  • алкогольні та безалкогольні напої.

Власник турбується про комфорт кожного потенційного клієнта, тому він обладнав приміщення великими телевізорами, комфортними кріслами. Це дійсно просто ідеальний заклад для перегляду футболу та спілкування. У цьому барі можна не соромитися, бути самим собою, веселитися та гарно проводити вільний час.

Джерело - https://www.goodfriend.net.ua/

Схожі статті