Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19: дані української розвідки
Світ 21 Січня 2021 8:36Марина Сейлор

Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19: дані української розвідки

Cлужба Зовнішньої розвідки України підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі. Скажімо, у Швеції за невиконання обмежувальних заходів штрафуватимуть громадян на 6 725 гривень у еквіваленті, тобто на 2 тисячі крон, а в Індії зафіксовані летальні випадки після отримання вакцини від хвороби COVID-19 місцевого виробництва.

Федеративна Республіка Німеччина

19 січня під час екстреної наради очільники урядів федеральних земель домовилися щодо продовження локдауну в країні до 14 лютого. При цьому деякі обмеження посилять. Серед нових карантинних заходів – запровадження обов’язкового носіння медичних масок класів FFP2 або N95 у магазинах, які продають товари повсякденного попиту, та в транспорті.

Німецький уряд радитиме компаніям максимально переводити людей на роботу з дому. Також планується зменшити кількість пасажирів у громадському транспорті. Проте про повну зупинку роботи транспорту не йдеться. Метою федерального уряду є зниження кількості нових випадків інфікування до 50-ти на 100 тисяч населення упродовж семи днів.

Чеська Республіка

У м. Празі відкриють найбільший в країні центр вакцинації, в якому щоденно можуть щепитися від COVID-19 10 тисяч людей. Роботу центру забезпечуватиме Центральний військовий госпіталь.

Уряд Чехії має наміри продовжити дію жорстких карантинних обмежень ще до 21.02.2021 року.

Республіка Австрія

У МОЗ Австрії відзначають збільшення випадків зараження в країні новим штамом коронавірусу В.1.1.7. Так, за результатами аналізу 53 підозрюваних зразків із одного з гірськолижних курортів Тиролю британський варіант підтверджено у 46 зразках. У Відні докази інфікування мутованим варіантом мають 13 % проб, у Бургенланді – 20 %. Також 17 підозр підтверджено в м. Йохберг (Тироль). За даними МОЗ варіант штаму B.1.1.7 є на 50 % заразнішим і показник інфікування ним подвоюється щотижня.

Швейцарська Конфедерація

18 січня у швейцарському гірськолижному курорті Санкт-Моріч був виявлений осередок зараження новим британським штамом коронавірусу. Загалом виявлено понад 10 випадків. Як результат – близько 300 співробітників та 95 гостей деяких готелів помістили на карантин.

Королівство Швеція

Агентство охорони здоров’я Швеції попереджає, що з 27 січня набуває чинності законодавча норма щодо штрафування громадян віком від 15 років у розмірі 2000 шведських крон (238 доларів США) за невиконання обмежувальних заходів.

Естонська Республіка

Уряд країни видав розпорядження державним органам перейти на дистанційну систему роботи. В армії також запроваджені жорсткі карантинні заходи після того, як 250 військовослужбовців потрапили у шпиталі з симптомами коронавірусу.

Республіка Індія

В Індії двоє людей померли невдовзі після отримання вакцини від хвороби COVID-19 місцевого виробництва. Загалом побічні ефекти від щеплень виявили у 580 осіб, в основному це були жар, нудота та головний біль. Сім осіб було шпиталізовано з тяжкими ускладненнями. На думку представників місцевої влади, летальний результат одного з пацієнтів найімовірніше не пов’язаний з вакциною. Причина смерті іншого встановлюється.

Китайська Народна Республіка

За останній тиждень в Китаї фіксується зростання кількості нових виявлених випадків зараження коронавірусом. Держкомітет КНР з питань охорони здоров’я заявив про закриття кількох провінцій на карантин, зокрема провінції Хубей. Там жителям заборонено залишати будинки, також припинено роботу громадського транспорту. При цьому влада наголошує, що за час зростання захворюваності жодна людина не померла.

На північному сході країни у провінції Цзілінь виявлено новий епіцентр зараження, де зафіксовано зростання кількості інфікованих. Упродовж минулої доби там було виявлено 43 нових хворих.

Азербайджанська Республіка

В Азербайджані стартував процес вакцинації проти коронавірусу вакциною «CoronaVac» виробництва китайської компанії «SinovacBiotech». Насамперед щеплення отримають медичні працівники та особи віком понад 65 років. Другий етап вакцинації в АР розпочнеться 1 лютого.

Джерело: https://sprotyv.info/obshchestvo/oglyad-zahodiv-inozemnih-derzhav-shhodo-protidii-poshirennju-covid-19-dani-ukrainskoi-rozvidki-10

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ