Охоронець російських командирів та “генштабу” бойовиків здався СБУ
Політика 25 Вересня 2017 12:32Марина Сейлор

Охоронець російських командирів та “генштабу” бойовиків здався СБУ

Бойовика, який був задіяний в охороні російських військових у так званій "ДНР", звільнили від кримінальної відповідальності, завдяки програмі Служби безпеки України "На тебе чекають вдома".

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними відомства, у 2014 році мешканець Донецької області приєднався до незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР". У складі бандугруповань, він охороняв військові об’єкти, зокрема "генеральний штаб" бойовиків та представників російського командування.

Зазначається, що, ставши свідком грабежів місцевого населення, знущань з боку російських військових, він вирішив покинути ряди бойовиків та територію так званої "Новоросії".

"Тривалий час він, побоюючись кримінальної відповідальності, переховувався у родичів на підконтрольній українській владі території. Дізнавшись від знайомих про програму СБУ "На тебе чекають вдома", колишній бойовик звернувся до правоохоронних органів та повідомив про свою участь у складі бандугруповання", - йдеться  у повідомленні.

Сам затриманий повідомив правоохоронцям, що двічі намагався втекти від так званих "ополченців".

"Я хотів повернутися на підконтрольну Україні територію, проте мене зняли на блокпосту в Знам’янці, яка була підконтрольна "ДНР". Мені дали лопату і змусили тиждень копати окопи. Потім приїхав командир ополченців, у якого знаходився мій паспорт. Він пояснив мені, що мій дім на Донбасі і що мені треба рік відслужити, бо в Україні я в армії не служив. Тож я охороняв військових, російських офіцерів та інших ополченців", - розповів колишній бойовик.

Він додав, що у подальшому планує повернутися до своєї шахтарської роботи.

У СБУ повідомляють, що наразі чоловік перебуває вдома з родиною. Після з’ясування всіх обставин вчиненого ним правопорушення, він буде звільнений від кримінальної відповідальності.

Як відомо, це не перший випадок, коли СБУ звільняє від кримінальної відповідальності колишніх бойовиків.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2017/09/25/7156214/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ