Окупований Донбас «вбив» експорт українських товарів у Європу

Переглядів: 355
Окупований Донбас «вбив» експорт українських товарів у Європу Україна

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України пояснили, чому експорт українських товарів у Європу скоротився. Хоч зменшення продажів — не значні, проте вони вплинули на економіку країни.Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення заступника профільного міністра України Наталії Микольської.

«З 26 % у нас 10,5 % — це падіння експорту з Донецької та Луганської областей, тобто 40 % загального темпу зменшення експорту, це, фактично — російська агресія на сході України. Тобто, за значного асортименту товарів Україна може експортувати то ж чи не набагато меншу кількість, але із-за падіння світової кон’юнктури у нас в грошовому еквіваленті спостерігається значне падіння», — заявила чиновниця.

Представниця профільного міністерства зауважила, що найбільше постраждали не продовольство а вугільна промисловість. Однак, Микольська повідомила, що українське вугілля перестали купувати через зниження цін на світових ринках. Міністерство економічного розвитку і торгівлі на даний час розпочинають працювати над виходом українських виробників на ринки Близького Сходу і Африки.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of