Політика 9 Липня 2017 19:45Марина Сейлор

Олег Пономарь: відмінний успішний візит головного союзника України

За підсумками візиту Держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Києва стало очевидним, що особливі і найширші повноваження надані спецпредставникові США по Україні Волкеру у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

Повернення до «Дорожньої карти» – спочатку пакет «безпека», що включає припинення вогню, виведення військ, повернення полонених і заручників, кордону, безпека ОБСЄ і тільки після – пакет «політичне врегулювання». Про це у своєму блозі пише український блогер Олег Пономарь.

За його словами, Тіллерсон також чітко дав зрозуміти, що «Нормандська четвірка» відновлює активну роботу. Крим згаданий окремим рядком.

Про Крим ніхто не забув і не забуває. «США – стратегічний партнер, військовий союзник, інвестор. Вугілля, газ, ядерне паливо – з США», – написав блогер.

Олег Пономарь підкреслює, що також Тіллерсон повідомив про підготовку військового договору США-Україна. Зупинився Держсекретар і на темі реформ.

Критично важливо виконувати рекомендації і Програму МВФ. «Відмовитись віл реформ не вийде – п’ять реформ: ринок землі, реформа держкомпаній, приватизація та інші – обов’язкові. Плюс – Антикорупційний суд. Відмінний успішний візит головного союзника», – написав Пономарь.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/u4rO_fBaGE8/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ