Каталог М101 30 Листопада 2018 13:07slovotkach

Оренда автомобіля в Києві: обирайте комфорт

Ви проживаєте в столиці і частенько зіштовхуєтеся з проблемою пересування? А як щодо оренди авто? Адже це зручно, комфортно і економно.

Кому підходить прокат авто в Києві?

Це послуга, якою можуть скористатися бізнесмени чи бізнеследі, якщо з певних причин неможливо здійснити поїздку власним автомобілем. Якщо ж ви не маєте своєї автівки і не бажаєте пересуватися громадським транспортом, тоді ця послуга для вас. Якщо подорож автобусом вам не підходить, адже ви збираєтеся їхати зі своєю малечею, також подумайте про оренду авто. У будь-якій ситуації, коли ви з якихось причин не можете скористатися особистим транспортом, вам підійде орендований.

орендований автомобіль

Вигідні пропозиції від Avis

Avis — одна з компаній, що надає послугу оренда авто в Києві. Вона має чимало переваг порівняно з іншими подібними організаціями:

  • локації ще у Дніпрі та Ужгороді;
  • локації в аеропортах Києва, Борисполя, Одеси, Дніпра, Львова, Вінниці, Харкова;
  • завчасне замовлення автівки;
  • власний автопарк з широким асортиментом марок;
  • чимало акцій та спеціальних пропозицій;
  • прокат автомобілів не лише в Україні, а й у Європі та світі;
  • доступна вартість;
  • швидке оформлення оренди автомобіля та, за потреби, його доставка.

Вирішивши скористатися послугою прокату, ви на деякий час зможете стати водієм омріяного автомобіля, купити який у вас немає змоги.

Чи існують правила оренди автомобіля?

А ви як гадаєте?

Звісно, існують. Вам не вдасться орендувати машину за відсутності водійського посвідчення. Також винаймач автомобіля повинен мати не менше двох років досвіду водіння і бути не молодшим, ніж 21 рік.

При взятті авто напрокат пам’ятайте, що на вас теж лягають певні обов’язки. Ви повинні зберегти машину в такому стані, в якому брали її з автопарку. Обережність - перше правило водіння. Не перевищуйте швидкість і не ризикуйте потрапити в ДТП, тоді й платити додатково не доведеться.

оренда транспортного засобу

Якщо ви досі вагалися в тому, чи варто скористатися послугою оренди автомобіля, відкиньте всі сумніви. Адже її популярність зростає з кожним днем, все більше й більше людей вдаються до такої маленької хитрості. Оренда транспортного засобу економить ваш час, позбавляє пересування в переповнених маршрутках, дозволяє вчасно прибути на ділову зустріч, на літак до аеропорту, не запізнитися до початку екскурсії. Головне, правильно обрати компанію, до якої звернутися.

Детальні правила прокату автомобілів залежать від того, у якій країні ви хочете ним скористатися. Працівники Avis нададуть відповідь на будь-які запитання, що вас цікавлять та допоможуть визначитися з моделлю авто, подорожувати в якому вам буде комфортно.

Якщо ж ви користувалися послугою вже неоднократно і чудово знаєте, який автомобіль хотіли б узяти в оренду, вам у пригоді стане онлайн-бронювання, здійснити яке ви зможете на сайті компанії. Це суттєво зекономить ваш час і кошти.

Прокатаємося з вітерцем? Звертайтеся до Avis!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ