Каталог М148 28 Лютого 2021 12:38Марина Сейлор

Ортопед травматолог в Києві – як зробити грамотний вибір?

ортопед травматолог київ

Ситуації, коли потрібен досвічений ортопед травматолог у Києві, виникають значно частіше, ніж нам би того хотілося. Наприклад, до надійного фахівця потрібно буває терміново звернутися при болях в суглобах, травмах, деформації хребта.

На щастя, мешканці столиці України можуть прийти на прийом до лікаря, який має високу кваліфікацію. Зокрема, тут працює відомий онкохірург і ортопед-травматолог Віктор Костюк. Цей лікар є кандидатом медичних наук, співавтором безлічі запатентованих винаходів і публікацій. Він успішно поєднує практичну і наукову діяльність. Основною спеціалізацією лікаря є лікування злоякісних пухлин і доброякісних утворень, виконання операцій із заміни суглобів, а також лікування захворювань м'яких тканин і кісток.

Доктор Костюк має величезний практичний досвід в хірургії, при цьому він підвищує свою кваліфікацію як в українських медичних установах, так і в медичних установах різних країн світу, наприклад, Німеччини, Японії, Італії. Для кожного ортопеда-травматолога головною цінністю є життя і здоров'я пацієнтів. У своїй роботі доктор Костюк детально досліджує кожну патологію, сумлінно ставиться до лікування хвороби і проявляє індивідуальний підхід до всіх хворих. Ортопед Костюк вважає, що пухлина при онкології не є вироком, тому з захворюванням потрібно успішно боротися. Найкращих результатів можна досягти тільки в команді досвідчених лікарів, наприклад, променевих терапевтів, рентгенологів, ортопедів-хірургів.

Ортопед травматолог відданий своїй професії, тому постійно вдосконалюється і переймає досвід у колег в інших країнах. Лікар бере активну участь в консиліумах, які пов'язані з розробкою найбільш ефективних методів лікування. Також він бере участь в міжнародних симпозіумах із застосування інноваційних технологій в галузі хірургії та терапевтичної діяльності. Завдяки накопиченим теоретичним знанням і досвіду Віктор Костюк допомагає людям успішно справлятися з хворобами, а також їх наслідками.

Удіяльності лікаря можна визначити наступні ключові напрямки:

  • лікування хвороб суглобів і кісток;
  • реконструкція суглобів колін і стегна, а також їх ендопротезування в Києві;
  • лікування доброякісних пухлин;
  • лікування пухлин злоякісного характеру.

Ортопед травматолог в Києві підкреслює, що успіх лікування завжди залежить від ретельності обстеження організму. Він прагне вилікувати хворобу без застосування хірургічних методів. Але при необхідності в операції, лікар виконає її на найвищому професійному рівні. За 10 років медичної діяльності доктор Костюк допоміг одужати понад 1000 хворих людей. З них 80% звернулися до ортопеда-терапевта за рекомендацією інших пацієнтів, серед яких є великі підприємці і домогосподарки, лікарі стоматологічної клініки в Києві і менеджмент заводу в Харкові, невеликі ФОПи тощо. Якщо рішення проблеми лежить за межами компетенції ортопеда, лікар направляє хворого до фахівця іншої спеціалізації.

У більшості випадків пацієнти виліковуються без госпіталізації. Вона не є необхідністю при лікуванні періартриту, бурситу, артрозу, для введення внутрішньосуглобових ін'єкцій, проведення біопсії. У тому випадку, коли потрібна хірургічна операція, хворого госпіталізують за 1 день до її проведення. Післяопераційне відновлення в стаціонарі може зажадати як кілька годин, так і 1-2 місяці. Це залежить від характеру хвороби, а також від складності лікування.

Доктор Костюк приймає хворих у кількох клініках Києва. Записатися на прийом до цього лікаря можна в медичному центрі «Медіком», клініці хірургії «CitiDoctor», Національному інституті раку. Також ортопед-травматолог може виїхати до хворого для проведення операції в будь-який регіон України, якщо в цьому буде необхідність. Щоб записатися на прийом і отримати експертну консультацію, достатньо зателефонувати +380 98 529 99 06.

Джерело: офіційний сайт ортопеда травматолога в Києві www.ortoped-kostiuk.com.ua

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ