Прес-релізи 13 Липня 2022 12:58Марина Сейлор

Особливості пневматичного обладнання Festo

Компанія Festo – надійний та перевірений виробник пневматичного обладнання, який об’єднує декілька підприємств. Головне завдання бренду – розробляти та випускати електричні та пневматичні пристрої для автоматизації промислових підприємств. У 2007 році Фесто мав понад 2800 патентів у різних країнах світу. Щороку Festo створює та запатентовує понад 100 унікальних виробів. Детальніше про асортимент фірми поговоримо далі.

Автомобільна промисловість

У сфері машинобудування вироби фірми активно застосовуються у галузі штамповочного виробництва, а також при виготовленні кузовів. Завдяки спеціальному обладнанню суттєво полегшується проведення фарбування машин, збірка деталей. Спеціальні пневматичні засоби автоматизують лінії по виготовленню трансмісій та двигунів.

Електронна галузь

Головне завдання пневматичних пристроїв у цій галузі – полегшувати прецізіонну збірку, підготовку та виробництво напівпровідникових засобів, а також виготовлення електронних трубок та інших пристроїв.

Виробництва безперервного циклу

Завдяки унікальним технологіям, розроблених брендом, пневматичне обладнання від Фесто активно використовується на:

  • очисних спорудах (для очищення води, підготовки води на підприємствах комунального напрямку);
  • хімічних та нафтохімічних заводах;
  • місцях зберігання природного газу;
  • комбінатах, що займаються виготовленням паперу;
  • електростанціях.

Сучасні рішення суттєво полегшують та автоматизують велику кількість процесів.

Харчова промисловість та сфера пакування

У цій галузі найбільш актуальне використання круглих циліндрів, без штокових виробів та пневмоострови CDVI, шланги та з’єднувачі. 

Для пакувальних ліній також велике значення має пневматика від німецької корпорації. Зокрема, активно використовуються швидкодіючі розприділювачі, координатні контролери, направляючі приводи, системи Smart Soft Stop.

Де замовити продукцію німецького виробника?

Каталог Festo від компанії Prominstal пропонує великий вибір якісних та надійних виробів німецького бренду. Prominstal створив комфортні умови для здійснення покупки та отримання замовлення, адже піклується про своїх клієнтів. Тут ви знайдете рішення для автоматизації будь-якого промислового виробництва та зможе проконсультуватися із менеджерами із різних питань.

Схожі статті