Прес-релізи 24 Серпня 2022 11:58Марина Сейлор

Особливості PS5 Pro, заради яких її варто чекати

Анонс PlayStation 5 у 2020 році викликав бурхливу реакцію в ігрової спільності. Лише за перші 12 годин компанія прийняла більше попередніх замовлень, аніж на PlayStation 4 за 12 тижнів. Однак отримати консоль змогла лише незначна частина користувачів. Причиною затримки стала криза напівпровідників, через яку компанія не була здатна цілком задовольнити попит.

Однак із часом Sony все ж розв’язала проблеми із виробництвом та збільшила його обсяги. Ба більше, вона навіть почала активно розробляти оновлену версію PlayStation 5, яка отримає 6-нм процесор от компанії AMD. Новинка вже пройшла сертифікацію в міністерстві внутрішніх справ та зв’язку Японії, тож компанія може анонсувати її вже зовсім скоро.

Процесор — це єдине оновлення, про яке наразі відомо. Раніше в мережі вже з’являлася інформація про модифіковану PlayStation 5, але тоді виробник змінив лише систему охолодження та одну із кришок корпусу. Однак цього разу консоль отримає новий процесор, тож є ймовірність і інших оновлень. Й ось, що може чекати геймерів.

Абсолютна нова консоль

Розробка наступного покоління консолі — це найменш ймовірна подія, адже PlayStation 5 перебуває навіть не на половині свого життєвого циклу. Водночас, за словами колишнього президента Sony Interactive Entertainment Шона Лейдена, компанія почала працювати над PS5 майже одразу після виходу PS4. Навіть якщо припустити, що цього разу ситуація аналогічна, то світ дізнається про це як мінімум лише через декілька років.

6304994cb390a.png

Більше потужності

Презентуючи PlayStation 4 Pro, Sony не стала оновлювати всі комплектуючі, а використала на максимум ті, що були в оригінальній консолі. Цілком ймовірно, що й цього разу вона оновить лише процесор, який збільшить загальну потужність PlayStation 5.

PlayStation 5 на будь-який смак

У випадку з PS4, Sony презентувала не тільки Pro-версію, але й Slim. Через це, останній варіант, який може чекати ігрову спільноту — це анонс тоншої версії PlayStation 5. Тим паче, що японська компанія вже має досвід у цьому.

Можливо, на одній із презентацій Sony покаже тематичні моделі PS5. За більш ніж 8 років дизайн PlayStation 4 був присвячений десяткам популярним іграм, які охоче купувалися геймерами. Тому варто очікувати, що і PlayStation 5 подарує варіативність у зовнішньому вигляді.

Очевидно, що Sony не зупинилася після початку продажів нової консолі, а продовжує працювати, щоби подарувати світові ще кращу платформу для ігор та перегляду медіаконтенту. Чи вийде це в неї, можна буде дізнатися вже зовсім скоро.

Джерело

Схожі статті