Особливості водіння в умовах поганої видимості
Прес-релізи 19 Листопада 2020 15:18Марина Сейлор

Особливості водіння в умовах поганої видимості

Автомобіль значно полегшує пересування, особливо коли потрібно дістатися іншого міста або перевезти вантаж. Також є можливість трохи заробити перевезеннями, що в наш час досить актуально. Але для того, щоб шлях був безпечний та вдалий, потрібно спершу пройти курси водіїв та отримати необхідні знання про особливості водіння у складних погодних умовах.

Дорога та перешкоди

Керування автомобілем — відповідальна справа. Навіть досвідченим водіям потрібно бути обережними та уважними під час руху. Погана видимість та безліч перешкод підвищує ймовірність ДТП, що створює небезпеку травмування та пошкодження машини.

Серед найскладніших умов пересування під час навчання водінню автомобіля окремо виділяють такі погодні умови, як:

  • дощ — мокрий асфальт, відблиски на дорозі, ймовірні небезпечні перепони, що приховані під калюжами, погане зчеплення під час гальмування;
  • туман — умови поганої видимості та спотворення об’єктів негативно впливають на сприйняття водія, зростає кількість аварій та нещасних випадків;
  • ніч — рухатися в темну частину доби удвічі важче, особливо коли до цього додаються перші два фактори.

Ознайомитися з ПДР, навчитися керувати автомобілем в складних умовах, дізнатися коли і як застосовувати світлові сигнали та що робити, коли погодні умови захопили водія в дорозі — всьому цьому можна в автошколі.

Поради водіям

Пересування за допомогою транспортного засобу навіть у ясну погоду вимагає відповідального ставлення до особливостей поведінки під час руху. Зважаючи на те, що осінь вже настала, а з нею дощі, туман та опале листя, деякі поради від автошколи Львова будуть корисні не тільки новачкам, але й водіям з великим досвідом.

  1. Рухатися під час дощу потрібно плавно та обережно, дотримуватися відстані 250 метрів від інших ТЗ, необхідно бути вкрай уважним, враховуючи, що мокрий асфальт приховує багато перешкод, а також робить гальмівний шлях довшим.
  2. Орієнтуватися в тумані неймовірно важко навіть водіям з багаторічним стажем, тому потрібно зменшити швидкість, ввімкнути протитуманні фари та уважно слідкувати за світловими сигналами інших автомобілів.
  3. Вночі видимість об’єктів спотворюється, що вимагає підвищеної уваги та готовності вчасно відреагувати на зміни, що можуть виникнути в дорозі, збільшувати швидкість рекомендується лише на добре освітлених та прямих ділянках, також не зловживати дальнім світлом, щоб не спричинити аварійну ситуацію для інших учасників руху.

Щоб бути впевненим на дорозі в складних умовах, досвідчений інструктор з водіння допоможе новачку вивчити правила поведінки на дорозі, а також проведе практичний іспит «у полі». Отриманий досвід стане в пригоді та зменшить ймовірність ДТП під  час управління транспортним засобом у будь-яку пору року та час доби.

Знайти інструктора можна за допомогою інтернет-пошуку за словами: «автошкола Львів». Також є можливість домовитися про строки, розклад та місце навчання. Вигідні умови проходження курсів, а також зручні способи оплати з гарантованим результатом можна знайти на сайті magistral.org.ua.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ